Lezyne E-Bike Hecto STVZO E65 black přední světlo

Přední výkonné světlo pro elektrokola. Německá čočka optimalizovaná pro StVZO se schváleným záplavovým a dálkovým paprskem. Vysoce výkonná trvale svítící LED poskytuje 210 lumenů (65 luxů). Odolná, teplo odvádějící CNC obráběná hliníková konstrukce. Vstup 6 – 12 V, 4 W, kompatibil ...
Celý popis níže

1 440 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Přední výkonné světlo pro elektrokola. Německá čočka optimalizovaná pro StVZO se schváleným záplavovým a dálkovým paprskem. Vysoce výkonná trvale svítící LED poskytuje 210 lumenů (65 luxů). Odolná, teplo odvádějící CNC obráběná hliníková konstrukce. Vstup 6 – 12 V, 4 W, kompatibilní s elektrokoly, lze snadno zapojit do baterií od špičkových výrobců včetně Bosch, Shimano a Yamaha. Obsahuje CNC obrobený držák na vidlici a 130 cm dlouhý napájecí kabel.

Lezyne 
světla pro elektrokola jsou poháněna motorem elektrokola a je třeba je nainstalovat ručně. Správná instalace může vyžadovat určitou demontáž kola a motoru (v závislosti na značce a typu baterie) a další kabeláž pro připojení světla k motoru. Pokyny k instalaci vám poskytne výrobce elektrokola nebo motoru. Důrazně doporučujeme, aby vám světla nainstaloval vyškolený profesionál na elektrokola.

Technické parametry:
Světelný tok: až 210 lumenů (65 luxů)

Parametry produktu

Kód27915
Značka: LEZYNE
PohlavíUnisex