Lezyne E-bike Power StVZO Pro E115 black přední světlo

Přední výkonné světlo pro elektrokola. Německá čočka optimalizovaná pro StVZO se schváleným záplavovým a dálkovým paprskem. Vysoce výkonná trvale svítící LED poskytuje 310 lumenů (115 Lux). Odolná, teplo odvádějící CNC obráběná hliníková konstrukce. Automatický den/noc senzor prod ...
Celý popis níže

1 840 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Přední výkonné světlo pro elektrokola. Německá čočka optimalizovaná pro StVZO se schváleným záplavovým a dálkovým paprskem. Vysoce výkonná trvale svítící LED poskytuje 310 lumenů (115 Lux). Odolná, teplo odvádějící CNC obráběná hliníková konstrukce. Automatický den/noc senzor prodlužuje výdrž baterie. Vstup 6 – 12 V, 8W systém kompatibilní s elektrokolami se snadno zapojí do baterií od špičkových výrobců včetně Bosch, Shimano a Yamaha. Zahrnuje držák na představec X-Lock a CNC obrobený držák na hliníkovou vidlici. Včetně napájecího kabelu 130 cm.

Lezyne 
světla pro elektrokola jsou poháněna motorem elektrokola a je třeba je nainstalovat ručně. Správná instalace může vyžadovat určitou demontáž kola a motoru (v závislosti na značce a typu baterie) a další kabeláž pro připojení světla k motoru. Pokyny k instalaci vám poskytne výrobce elektrokola nebo motoru. Důrazně doporučujeme, aby vám světla nainstaloval vyškolený profesionál na elektrokola.

Technické parametry:
Světelný tok: až 310 lumenů (115 luxů)

Parametry produktu

Kód27916
Značka: LEZYNE
PohlavíUnisex