Lezyne KTV Drive Pro Alert Rear black zadní světlo

Lezyne Led KTV Drive Pro Alert Rear je kvýkonné a kompaktní, aero-post kompatibilní zadní světlo na kolo s režimem denního blesku a na míru naprogramovanou technologií „Alert“. Špičkové řešení viditelnosti, technologie Alert, poskytuje různé výstupy pro signalizaci zpomalení a zastavení jezdce a signalizaci vašich akcí pro provoz a ostatní cyklisty. Světlo se během zpomalování rozsvítí a poté při zastavení poskytuje zřetelný vzor záblesku...


Celý popis níže

890 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Lezyne Led KTV Drive Pro Alert Rear je kvýkonné a kompaktní, aero-post kompatibilní zadní světlo na kolo s režimem denního blesku a na míru naprogramovanou technologií „Alert“. Špičkové řešení viditelnosti, technologie Alert, poskytuje různé výstupy pro signalizaci zpomalení a zastavení jezdce a signalizaci vašich akcí pro provoz a ostatní cyklisty. Světlo se během zpomalování rozsvítí a poté při zastavení poskytuje zřetelný vzor záblesku.

KTV Drive Pro Alert Rear je vybaven širokoúhlou optikou Wide Angle Optics lens, která poskytuje až 270° viditelnost a dvěma vysoce výkonnými LED diodami. Při zpomalování se světlo rozsvítí, zvýší se výkon a poté, co se zastaví, poskytne zřetelný vzor záblesku, aby upozornil jezdce nebo vozidla zezadu. Jakmile jezdec obnoví jízdu, světlo se vrátí zpět do předchozího výstupního režimu. Jeho tvarovaná konstrukce je super lehká, přesto odolná a má vodotěsnost IPX7. KTV Pro Alert Drive poskytuje až 75 lumenů (Daytime Flash) a 6 režimů výstupu/blíkání. Integrovaný USB flash disk poskytuje pohodlné dobíjení bez kabelu.

Technické parametry:
Světelný tok: max 75 lumenů
Módy svícení: 5
Maximální výdrž: až 14 hod.
Doba nabíjení: cca 2:15 hod.
Upevnění: na sedlovku
Hmotnost: 56g

Parametry produktu

Kód28252
Značka: LEZYNE
PohlavíUnisex