Lezyne Micro 600 XL + Strip Pair black sada světel

Sada výkonného cyklistického předního světla Lezyne Micro Drive 600XL a zadního světla Lezyne Strip drive rear.Sada světel obsahuje:- Lezyne Micro Drive 600XL s výkonem až 600 lumenů, kde v režimu OverDrive se starají dvě LED diody napájené integrovaným akumulátorem. Díky devíti s ...
Celý popis níže

2 490 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sada výkonného cyklistického předního světla Lezyne Micro Drive 600XL a zadního světla Lezyne Strip drive rear.

Sada světel obsahuje:
Lezyne Micro Drive 600XL s výkonem až 600 lumenů, kde v režimu OverDrive se starají dvě LED diody napájené integrovaným akumulátorem. Díky devíti světelným režimům včetně Daytime Flash Modu je světlo mimořádně všestranný pomocník ve dne i v noci. Tělo je vyrobeno z opracovaného hliníku s chladícími žebry, které optimalizují výkon. Světlo Lezyne Micro Drive 600XL je možné nabíjet prostřednictvím micro-USB kabelu. Při úplném nabití může svítit až 44 hodin. Univerzální řemínek umožňuje upevnění na různé velikosti řídítek.

- Lezyne Strip Drive Rear - zadní světlo s novou širokoúhlou optikou, která poskytuje až 270° viditelnost. Vyznačuje se také prodloužením doby běhu o 27 hodin na maximálně 57 hodin. Jeho co-lisovaná konstrukce je kompaktnější, ale stále se může pochlubit pěti LED s výkonem až 150 lumenů. S 11 výstupními režimy, včetně režimu denního blesku, má možnosti pro jakoukoli denní i noční dobu. Všestranný montážní systém se připojuje k aero nebo kulatým sloupkům a je dobíjecí pomocí micro-USB.

Technické parametry:
Světelný tok: přední 600 lumenů / zadní 150 lumenů
Maximální výdrž: přední až 44 hod. / zadní až 57 hod.
Doba nabíjení: 2,5 hod./2 hod
Módy svícení: 9/11
Nabíjení: pomocí USB
Upevnění: na řidítka / na sedlovku
Hmotnost: přední 97g / zadní 53g

Parametry produktu

Kód27912
Značka: Lezyne
PohlavíUnisex