Lezyne Micro Drive 600 XL + KTV Pair black sada světel

Sada výkonného cyklistického předního světla Lezyne Micro Drive 600XL a zadního světla Lezyne KTV drive rear.Sada světel obsahuje:- Lezyne Micro Drive 600XL s výkonem až 600 lumenů, kde v režimu OverDrive se starají dvě LED diody napájené integrovaným akumulátorem. Díky devíti svě ...
Celý popis níže

2 040 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sada výkonného cyklistického předního světla Lezyne Micro Drive 600XL a zadního světla Lezyne KTV drive rear.

Sada světel obsahuje:
Lezyne Micro Drive 600XL s výkonem až 600 lumenů, kde v režimu OverDrive se starají dvě LED diody napájené integrovaným akumulátorem. Díky devíti světelným režimům včetně Daytime Flash Modu je světlo mimořádně všestranný pomocník ve dne i v noci. Tělo je vyrobeno z opracovaného hliníku s chladícími žebry, které optimalizují výkon. Světlo Lezyne Micro Drive 600XL je možné nabíjet prostřednictvím micro-USB kabelu. Při úplném nabití může svítit až 44 hodin. Univerzální řemínek umožňuje upevnění na různé velikosti řídítek.

- Lezyne KTV drive Rear - zadní kompaktní bezpečnostní světlo, kompatibilní s aero-post se dvěma jasnými LED diodami. Vyznačuje se super lehkou, ale odolnou tvarovanou konstrukcí, která má hodnocení IPX7 (vodotěsnost). NOVINKA - až 20 hodin provozu (nárůst o sedm hodin) s vysoce vylepšenou optikou. Jeho širokoúhlý objektiv nabízí až 270° viditelnosti. Zadní strana KTV Drive poskytuje až 10 lumenů a pět režimů výstupu/blesku. A obsahuje integrovaný USB klíč pro pohodlné dobíjení bez kabelu.

Technické parametry:
Světelný tok: přední 600 lumenů / zadní 10 lumenů
Maximální výdrž: přední až 44 hod. / zadní až 20 hod.
Doba nabíjení: 2,5 hod./3 hod
Módy svícení: 9/5
Nabíjení: pomocí USB
Upevnění: na řidítka / na sedlovku
Hmotnost: přední 97g / zadní 54g

Parametry produktu

Kód27913
Značka: Lezyne
PohlavíUnisex