Lezyne Mini Drive 400 + Femto Drive Pair black sada světel

Sada cyklistického předního světla Lezyne Mini Drive 400XL a kompaktního zadního světla/blikačky Lezyne Femto Drive.Sada světel obsahuje:- Lezyne Mini Drive 400XL - kompaktní cyklistické světlo s opracovaným hliníkovým tělem. Jasný systém s jednou LED diodou ...
Celý popis níže

1 190 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sada cyklistického předního světla Lezyne Mini Drive 400XL a kompaktního zadního světla/blikačky Lezyne Femto Drive.

Sada světel obsahuje:
Lezyne Mini Drive 400XL - kompaktní cyklistické světlo s opracovaným hliníkovým tělem. Jasný systém s jednou LED diodou poskytuje až 400 lumenů a režim denního blesku. Výdrž baterie se prodloužila o 2,5 hodiny až na 20 hodin provozu. Disponuje osmi výstupními režimy a výřezy pro boční viditelnost. Nabíjení je jednoduché díky integrovanému USB flash disku bez kabelu. Bezpečně se připevňuje k různým tvarům a velikostem řídítek.

- Lezyne Femto Drive - Ultrakompaktní bezpečnostní světlo s integrovaným spínačem On/Off. Odolná opracovaná hliníková konstrukce. Čočka Side Visibility přesahuje tělo a poskytuje 180 stupňů viditelnosti. Dvě vyměnitelné baterie CR2032 napájejí jednu jasnou LED. Až 7 lumenů se dvěma možnostmi výstupu/blesku. K dispozici v sedmi jedinečných eloxovaných barvách. Všestranný Clip-On systém 2-v-1 upevňuje popruhy na tyče nebo klipy na smyčky.

Technické parametry:
Světelný tok: přední až 400 lumenů / zadní až 7 lumenů
Maximální výdrž: přední až 20 hod. / zadní až 60 hod.
Doba nabíjení: 2,5 hod./zadní se nenabíjí
Módy svícení: 8/3
Nabíjení: přední pomocí USB / zadní na baterie CR2032
Upevnění: na řidítka / na sedlovku
Hmotnost: přední 83g / zadní 31g

Parametry produktu

Kód27910
Značka: Lezyne
PohlavíUnisex