Lezyne Mini Drive 400 + Stick Pair black sada světel

Sada cyklistického předního světla Lezyne Mini Drive 400XL a tenkého zadního světla/blikačky Lezyne Stick Drive.Sada světel obsahuje:- Lezyne Mini Drive 400XL - kompaktní cyklistické světlo s opracovaným hliníkovým tělem. Jasný systém s jednou LED diodou pos ...
Celý popis níže

1 690 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sada cyklistického předního světla Lezyne Mini Drive 400XL a tenkého zadního světla/blikačky Lezyne Stick Drive.

Sada světel obsahuje:
Lezyne Mini Drive 400XL - kompaktní cyklistické světlo s opracovaným hliníkovým tělem. Jasný systém s jednou LED diodou poskytuje až 400 lumenů a režim denního blesku. Výdrž baterie se prodloužila o 2,5 hodiny až na 20 hodin provozu. Disponuje osmi výstupními režimy a výřezy pro boční viditelnost. Nabíjení je jednoduché díky integrovanému USB flash disku bez kabelu. Bezpečně se připevňuje k různým tvarům a velikostem řídítek.

- Lezyne Stick Drive - neuvěřitelně tenké a lehké zadní světlo na kolo vybavené osmi super jasnými LED zářiči. Jeho minimalistický design je optimalizován pro všestrannost a snadné použití. Jednoduchý o-kroužek jej bezpečně připevní k sedlovce kola a inovativní magnetické uchycení odděluje světlo od držáku pro rychlé nabíjení. Je vybaven integrovaným USB klíčem pro nabíjení bez kabelu a poskytuje až působivých 23 hodin provozu. Širokoúhlá čočka optiky vytváří až 270° viditelnosti a světelný výstup až 30 lumenů – to zahrnuje rušivou funkci denního blesku mezi jeho sedmi režimy. Díky svému úzkému designu a kompaktnímu uchycení je Stick Drive perfektním zadním světlem pro udržení aerodynamiky a také pro připevnění k sedlovkám s minimálním prostorem – jako kapátka. Stick Drive je navržený pro dlouhou životnost a je vyroben tak, aby byl vysoce odolný vůči vodě.

Technické parametry:
Světelný tok: přední až 400 lumenů / zadní až 30 lumenů
Maximální výdrž: přední až 20 hod. / zadní až 23 hod.
Doba nabíjení: 2,5 hod.
Módy svícení: 8/7
Nabíjení: pomocí USB
Upevnění: na řidítka / na sedlovku
Hmotnost: přední 83g / zadní 23g

Parametry produktu

Kód27911
Značka: LEZYNE
PohlavíUnisex