Lezyne Mini Drive 400 XL + Femto USB Drive Pair black sada světel

Sada cyklistického předního světla Lezyne Mini Drive 400XL a kompaktního zadního světla/blikačky Lezyne Femto USB Drive.Sada světel obsahuje:- Lezyne Mini Drive 400XL - kompaktní cyklistické světlo s opracovaným hliníkovým tělem. Jasný systém s jednou LED diodou ...
Celý popis níže

1 340 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sada cyklistického předního světla Lezyne Mini Drive 400XL a kompaktního zadního světla/blikačky Lezyne Femto USB Drive.

Sada světel obsahuje:
Lezyne Mini Drive 400XL - kompaktní cyklistické světlo s opracovaným hliníkovým tělem. Jasný systém s jednou LED diodou poskytuje až 400 lumenů a režim denního blesku. Výdrž baterie se prodloužila o 2,5 hodiny až na 20 hodin provozu. Disponuje osmi výstupními režimy a výřezy pro boční viditelnost. Nabíjení je jednoduché díky integrovanému USB flash disku bez kabelu. Bezpečně se připevňuje k různým tvarům a velikostem řídítek.

- Lezyne USB Drive - kompaktní, super lehké, USB dobíjecí LED cyklistické zadní světlo. Jeho odolná co-lisovaná konstrukce je minimální a má voděodolnost IPX7. Všestranný montážní pásek se rychle namontuje na různé velikosti sloupků. Pět výstupních režimů nabízí až 5 lumenů a vlastní čočka Wide Angle Optics poskytuje až 270° viditelnosti. Femto USB Rear může běžet až 15 hodin a lze jej snadno dobíjet pomocí přiloženého kabelu Micro USB. Bezpečný kryt z kompozitní matrice se závitem udržuje port USB čistý a utěsněný. Femto USB je ideální pro dojíždějící a rekreační jezdce, kteří hledají jednoduchý a levný způsob, jak zvýšit viditelnost.

Technické parametry:
Světelný tok: přední 400 lumenu / zadní 5 lumenu
Maximální výdrž: přední až 20 hod. / zadní až 15 hod.
Doba nabíjení: 2,5 hod./2,5 hod
Módy svícení: 8/3
Nabíjení: pomocí USB
Upevnění: na řidítka / na sedlovku
Hmotnost: přední 83g / zadní 23g

Parametry produktu

Kód27093
Značka: Lezyne
PohlavíUnisex