Lezyne Mini Drive 400XL + KTV Pro Pair black sada světel

Sada cyklistického předního světla Lezyne Mini Drive 400XL a kompaktního zadního světla Lezyne KTV Pro.Sada světel obsahuje:- Lezyne Mini Drive 400XL - kompaktní cyklistické světlo s opracovaným hliníkovým tělem. Jasný systém s jednou LED diodou poskytuje až 400 lumen ...
Celý popis níže

1 490 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sada cyklistického předního světla Lezyne Mini Drive 400XL a kompaktního zadního světla Lezyne KTV Pro.

Sada světel obsahuje:
Lezyne Mini Drive 400XL - kompaktní cyklistické světlo s opracovaným hliníkovým tělem. Jasný systém s jednou LED diodou poskytuje až 400 lumenů a režim denního blesku. Výdrž baterie se prodloužila o 2,5 hodiny až na 20 hodin provozu. Disponuje osmi výstupními režimy a výřezy pro boční viditelnost. Nabíjení je jednoduché díky integrovanému USB flash disku bez kabelu. Bezpečně se připevňuje k různým tvarům a velikostem řídítek.

- Lezyne KTV Pro - Kompaktní, aero-post kompatibilní bezpečnostní světlo s režimem denního blesku. Jeho tvarovaná konstrukce je super lehká, přesto odolná a má vodotěsnost IPX7. Až 19,5 hodiny provozu (nárůst o 6,5 hodiny) s vysoce vylepšenou optikou. Jeho širokoúhlý objektiv nabízí až 270° viditelnosti. KTV Drive Pro Rear poskytuje až 75 lumenů (Daytime Flash) a pět režimů výstupu/blesku. A obsahuje integrovaný USB klíč pro pohodlné dobíjení bez kabelu.

Technické parametry:
Světelný tok: přední 400 lumenů / zadní 75 lumenů
Maximální výdrž: přední až 20 hod. / zadní až 19,5 hod.
Doba nabíjení: 2,5 hod./3 hod
Módy svícení: 8/5
Nabíjení: pomocí USB
Upevnění: na řidítka / na sedlovku
Hmotnost: přední 83g / zadní 45g

Parametry produktu

Kód27909
Značka: Lezyne
PohlavíUnisex