Oakley Cohort Grey Ink / Prizm Saphire Polarized sluneční brýle

Originální sluneční brýle s polarizačními skly. Tato dobrodružná silueta vyvažuje velkoryse velký obdélníkový tvar s tence zakřiveným rámem a plným krytím.- O-Matter™ materiál rámu, který je velmi lehký a je navržen pro celodenní komfort, absorbci nárazů a odolnost vůči všem ext ...
Celý popis níže

5 094 Kč5 660 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Originální sluneční brýle s polarizačními skly. Tato dobrodružná silueta vyvažuje velkoryse velký obdélníkový tvar s tence zakřiveným rámem a plným krytím.

- O-Matter™ materiál rámu, který je velmi lehký a je navržen pro celodenní komfort, absorbci nárazů a odolnost vůči všem extrémním vlivům prostředí.
- Three-Point Fit - zajišťuje, že se obroučky dotýkají pouze nosu a částí za spánky, aby bylo možné eliminovat nepohodlí a tlak.
- Prizm™ čočky vylepšují barvy, zvyšují contrast a tím optimalizují zážitek a bezpečnost
- HDO® - optika pro křišťálově čisté vidění
- HD Polarized: Minimalizuje oslnění pomocí technologie, která vytváří komplexní, jednovrstvou čočku.
- Patentovaný materiál čoček Oakley Plutonite™ filtruje 100% všech UVA, UVB, UVC záření a škodlivé modré světlo až do 400 nm
- Impact protection- mechanická odolnost čoček - ochrana zraku proti lehkým rychle letícím objektům a ochrana proti nárazu těžkých objektů

Klíčové vlastnosti:
Frame color:
 grey ink / kouřová

Lens color:
 prizm sapphire polarized
 -
Propustnost světla: 12%
 -
Světelné podmínky: Bright Light / jasné světlo
 - K
ontrast: Increased / zvýšený
 -
Základní barva čoček: Grey
 -
Kategorie filtru: 3

Technologie:
Prizm™ - nová technologie oakley, která vyladí vidění za specifických podmínek při specifických aktivitách. Díky speciálně vyvinutým složkám (aditivům) filtruje čočka Prizm optický "šum" ze světla, který narušuje správné rozlišování barev. Současně zvýrazňuje barvy tam, kde je lidské oko nejcitlivější pro vnímání detailů.

HDO™ - High Definition Optics - patentované optické technologie nabízející jasnější, ostřejší a přesnější obraz. Tyto technologie téměř úplně odstraňují zkreslení, které je u konvenčních slunečních brýlí obvyklé. S HDO navíc vidíte objekt tam, kde opravdu je.

Fit:
 High bridge fit

Obsah balení: brýle + sáček z microvlákna + pevné luxusní pouzdro

Product Code: OO9301-14
.

Parametry produktu

Kód30661
Značka: OAKLEY
PohlavíUnisex, Dámské