Oakley Encoder Strike Vented Dark galaxy/Prizm road black cyklistické brýle

Encoder Strike jsou mimořádě lehké a pevné sportovní brýle s maximálním zorným polem a odvětraným zorníkem. Hloubka a temnota definují kolekci Oakley® Solstice Collection. Náladová paleta, inspirovaná nejkratším zimním dnem v roce, je spárována s technikou proměnlivé barvy, která vás zve k objevová ...
Celý popis níže

5 940 Kč6 990 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Encoder Strike jsou mimořádě lehké a pevné sportovní brýle s maximálním zorným polem a odvětraným zorníkem.

H
loubka a temnota definují kolekci Oakley® Solstice Collection. Náladová paleta, inspirovaná nejkratším zimním dnem v roce, je spárována s technikou proměnlivé barvy, která vás zve k objevování nových intenzit a rozměrů, které se zřídkakdy vidí.

Nejlepší sportovci na světě neustále hledají náskok. Tento sentiment pomohl inspirovat vytvoření Encoder Strike od Oakley®. Na základě poznatků od atletů týmu Oakley designéři spojili funkční potřeby s prvky dědictví a vytvořili rám, který nabízí prémiové řešení pro sportovce, kteří hledají špičkový výkon. Tvar čočky, který umožňuje PhysioMorphic Geometry™ a ve střihu inspirovaném jedním z tradičních stylů, Razor Blades, nabízí pokrytí a styl. Ventilovaný design zároveň umožňuje optimální proudění vzduchu. Rám je vyroben z materiálu O Matter™, který poskytuje pevnost, pohodlí a odolnost.

-
MULTI-SPORT DESIGN - Funkční sportovní design s optimalizovaným pokrytím, širším zorným polem, zachováním rámu a ochranou proti nárazu.
-
REVOLUČNÍ DESIGN ČOČEK - Pokroky v optickém designu umožnily navrhnout čočku s prodlouženým tvarem a tuhostí v klíčových oblastech, které napodobují strukturální vlastnosti rámu.
- NO-SLIP GRIP - Nosníky a gumičky na stranicích z Unobtainium™ zvyšují komfort a výkonnost, s potem roste jejich přilnavost.
- Prizm™ čočky vylepšují barvy, zvyšují contrast a tím optimalizují zážitek a bezpečnost
- Patentovaný materiál čoček Oakley Plutonite™ filtruje 100% všech UVA, UVB, UVC záření a škodlivé modré světlo až do 400 nm
- Impact protection - mechanická odolnost čoček - ochrana zraku proti lehkým rychle letícím objektům a ochrana proti nárazu těžkých objektů
- Hat and Helmet Fit Temples - nízkoprofilové stranice dobře pasují k čepicím a helmám

Klíčové vlastnosti:
Barva rámu:  dark galaxy

Barva čoček: prizm road
 - Propustnost čoček: 11%
 - Světelné podmínky:  bright light / jasné světlo
 - Kontrast: Increased / zvýšený 
 - Základní barva čoček: Rose
 - Kategorie filtru: 3

Fit: wide - universal fit

Obsah balení: brýle, pevné pouzdro na zip + sáček z microvlákna

Product Code: OO9235-1136
.

Parametry produktu

Kód30869
Značka: OAKLEY