Oakley Holbrook MotoGP Matte Black Tortoise/Prizm 24K Polarized sluneční brýle

Profesionální cyklistické sluneční brýle Holbrook™ MotoGP™ Collection. S 19 závody pořádanými ve více než 15 zemích je MotoGP™ předním šampionátem motocyklových závodů a na počest této série byla vytvořena kolekce brýlí s logem šampionátu na skle. Holbrook má nadč ...
Celý popis níže

4 790 Kč5 990 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Profesionální cyklistické sluneční brýle Holbrook™ MotoGP™ Collection. S 19 závody pořádanými ve více než 15 zemích je MotoGP™ předním šampionátem motocyklových závodů a na počest této série byla vytvořena kolekce brýlí s logem šampionátu na skle. Holbrook má nadčasový, klasický design inspirovaný hrdiny obrazovky 40.,50. a 60. let spojený s moderní technologií Oakley. Tento kultovní americký design rámu je zdůrazněn kovovými nýty a ikonami Oakley, ideální pro ty, kteří hledají výkon a styl. 

- O-Matter™ materiál rámu, který je velmi lehký a je navržen pro celodenní komfort, absorbci nárazů a odolnost vůči všem extrémním vlivům prostředí.
- 6 base lens geometrie s HDO™
- 24K Polarized™
minimalizuje oslnění
- Prizm™ čočky vylepšují barvy, zvyšují contrast a tím optimalizují zážitek a bezpečnost
- Patentovaný materiál čoček Oakley Plutonite™ filtruje 100% všech UVA, UVB, UVC záření a škodlivé modré světlo až do 400 nm
- Impact protection - mechanická odolnost čoček - ochrana zraku proti lehkým rychle letícím objektům a ochrana proti nárazu těžkých objektů

Klíčové vlastnosti:
Frame color:
matte black tortoise

Lens color:
 prizm 24k polarized
 -
Propustnost světla: 11%
 -
Světelné podmínky: Bright Light / jasné světlo
 - K
ontrast: Increased / zvýšený
 -
Základní barva čoček: Bronze
 -
Kategorie filtru: 3

Technologie:
HD Polarized™ - čočky blokují až 99% odlesků a minimalizují tím namáhání očí (mhouření). Jsou vyrobeny z jednoho kusu vstřikováním do formy, čímž lze zaručit dokonalé sladění polarizačních os. Výsledkem je stejně účinná polarizace v pravé a levé čočce.

HDO™ - High Definition Optics - patentované optické technologie nabízející jasnější, ostřejší a přesnější obraz. Tyto technologie téměř úplně odstraňují zkreslení, které je u konvenčních slunečních brýlí obvyklé. S HDO navíc vidíte objekt tam, kde opravdu je.

IRIDIUM™ - "zrcadlový povrch" je speciální povlak z oxidu kovu navržen tak, aby odrážel světlo od vašich očí, extzra snížil propustnost světla čočkou a nastavil rovnováhu převažujících barev.

Fit:
regular - high bridge fit
Velikost: XL - vhodné pro středně velký až velký obličej

Obsah balení: brýle + sáček z microvlákna s logem MotoGP

Product Code: OO9102-O355
.

Parametry produktu

Kód27165
Značka: Oakley
PohlavíUnisex, Pánské