Oakley Holbrook XL Polished Black/Prizm Saphire sluneční brýle

Ikonické sluneční brýle Holbrook majínadčasový, klasický design inspirovaný hrdiny obrazovky 40.,50. a 60. let spojený s moderní technologií Oakley. Tento kultovní americký design rámu je zdůrazněn kovovými nýty a ikonami Oakley, ideální pro ty, kteří hledají výkon a styl. Verze ...
Celý popis níže

3 849 Kč4 290 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Ikonické sluneční brýle Holbrook majínadčasový, klasický design inspirovaný hrdiny obrazovky 40.,50. a 60. let spojený s moderní technologií Oakley. Tento kultovní americký design rámu je zdůrazněn kovovými nýty a ikonami Oakley, ideální pro ty, kteří hledají výkon a styl. Verze XL sedne větším obličejům.

- O-Matter™ materiál rámu, který je velmi lehký a je navržen pro celodenní komfort, absorbci nárazů a odolnost vůči všem extrémním vlivům prostředí.
- Three-Point Fit - zajišťuje, že se obroučky dotýkají pouze nosu a částí za spánky, aby bylo možné eliminovat nepohodlí a tlak.
- Prizm™ čočky vylepšují barvy, zvyšují contrast a tím optimalizují zážitek a bezpečnost
- HDO® - optika pro křišťálově čisté vidění
- Patentovaný materiál čoček Oakley Plutonite™ filtruje 100% všech UVA, UVB, UVC záření a škodlivé modré světlo až do 400 nm
- Impact protection- mechanická odolnost čoček - ochrana zraku proti lehkým rychle letícím objektům a ochrana proti nárazu těžkých objektů

Klíčové vlastnosti:
Frame color:
 polished black / lesklá černá

Lens color:
 prizm saphire
 -
Propustnost světla: 12%
 -
Světelné podmínky: Bright Light / jasné světlo
 - K
ontrast: Increased / zvýšený
 -
Základní barva čoček: Grey
 -
Kategorie filtru: 3

Technologie:
Prizm™ - nová technologie oakley, která vyladí vidění za specifických podmínek při specifických aktivitách. Díky speciálně vyvinutým složkám (aditivům) filtruje čočka Prizm optický "šum" ze světla, který narušuje správné rozlišování barev. Současně zvýrazňuje barvy tam, kde je lidské oko nejcitlivější pro vnímání detailů.

HDO™ - High Definition Optics - patentované optické technologie nabízející jasnější, ostřejší a přesnější obraz. Tyto technologie téměř úplně odstraňují zkreslení, které je u konvenčních slunečních brýlí obvyklé. S HDO navíc vidíte objekt tam, kde opravdu je.

Fit:
regular - high bridge fit
Velikost:  XL - vhodné pro střední až velké obličeje

Obsah balení: brýle + sáček z microvlákna

Product Code: OO9417-03
.

Parametry produktu

Kód27606
Značka: OAKLEY
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské