ON Cloudmonster Frost/Acacia dámské běžecké boty

Na první pohled jedinečná běžecká bota - maximální tlumení CloudTec®, maximální velikost a počet cloudů, maximální pohodlí při každém kroku. Díky tomu jsou Cloudmonster ideální volbou pro velkou většinu běžců, kteří ocení pohodlí, výbušný odraz a výrazný rocker, který napomáhá s přirozeným valivým ...
Celý popis níže

4 790 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Na první pohled jedinečná běžecká bota - maximální tlumení CloudTec®, maximální velikost a počet cloudů, maximální pohodlí při každém kroku. Díky tomu jsou Cloudmonster ideální volbou pro velkou většinu běžců, kteří ocení pohodlí, výbušný odraz a výrazný rocker, který napomáhá s přirozeným valivým pohybem chodidla. Skvělá volba pro dlouhé tréninky, regenerační běhy, začátečníky a těžší běžce.

Monstrózní bota s monstrózním tlumením - Naprostá novinka ze švýcarské laboratoře On - nový model Cloudmonster s tou nejlepší technologií CloudTec®, ještě větším odpružením pro ještě větší porci tréninku. Tento model je vybavený dosud největšími prvky Cloud a kombinuje pěnu Helion™ spolu se speciálně konstruovanou deskou Speedboard® pro energické odrazy s jedinečným tvarem špičky, díky kterému si při dlouhém tréninku užijete opravdu každý krok.

Maximum CloudTec® - Ještě nikdy jsi při běhu nezažil takový pocit jako s našimi Cloudmonster. Dosud největší prvky Cloud, to je zážitek na maximum! Extra měkký došlap spolu s energickým odrazem přinášejí ten nejlepší pocit při každém tréninku.

Hravá jízda - Více technologie CloudTec® než kdy dříve v kombinaci se speciálně konstruovanou deskou Speedboard® a radikálním tvarem špičky. Výsledek? Maximální návratnost energie pro výbušné starty.

Superpěna Helion™ - Maximální zážitek i výkon. Lehká a teplotně odolná pěna Helion™ s velkou energetickou návratností poskytuje perfektní odpružení pro hravý krok.

Nikdy nekončící zábava - Díky Cloudmonster bude každý krok tvého tréninku naprosto dokonalý. Měkký podrážka a svršek z recyklovaných materiálů přináší pohodlí nové generace.

Parametry:

 Aktivita:  Trénink
 Došlap:  Stabilní
 Drop:  6mm
 Povrch:  Silnice
 Šířka:  Normální  
 Tlumení:   Vysoké

Váha (US W7/EU38):  230g

Kolekce: Performance running

Profil běžce: Silniční běh, dlouhé běhy, regenerační běhy, každodenní trénink

Konstrukce:
Svršek - Na dotek příjemný materiál vyrobený z recyklovaného polyesteru. Bezkonkurenční prodyšnost díky síťovině. Barvené šetrnou technologií dope dye, která maximálně šetří množství vody nutné k procesu barvení.

Mezipodešev: Nové složení superpěny Helion™ založené na počítačově optimalizované konstrukci FEA.

Podrážka - Speciální směs pryže pro maximální přilnavost na tvrdém povrchu. Tenké a lehké gumové panely zajišťuji odolnost a perfektní trakci za sucha i mokra.

Podíl recyklovaných materiálů - Více než 80% z použitého polyesteru je rPES. Celkově 30% ze všech materiálů je z recyklovaných zdrojů

Velikostní tabulka dámských bot:

US: 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10
EU: 37  37,5  38  38,5  39  40  40,5   41  42 
UK:  4 4,5  5 5,5 6 6,5 7 7,5
CM:  23   23,5   24   24,5   25   25,5   26 26,5   27

.

Parametry produktu

Kód30846
Značka: ON RUNNING
PohlavíDámské