On Cloudsurfer Pearl/Ivory dámské běžecké boty

Obujte nový model Cloudsurfer s nejmodernější technologií mezipodešve CloudTec® Phase.Nová, počítačově vylepšená technologie CloudTec® poskytuje novou dimenzi měkkého došlapu. Obujte nový model Cloudsurfer s nejmodernější technologií mezipodešve CloudTec® Phase a užijte si neuvěřitelně hladkou jízd ...
Celý popis níže

4 490 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů
Obujte nový model Cloudsurfer s nejmodernější technologií mezipodešve CloudTec® Phase.

Nová, počítačově vylepšená technologie CloudTec® poskytuje novou dimenzi měkkého došlapu. Obujte nový model Cloudsurfer s nejmodernější technologií mezipodešve CloudTec® Phase a užijte si neuvěřitelně hladkou jízdu! Došlap, jaký jste ještě nezažili a velký důraz na udržitelnost díky recyklovanému složení materiálů a nové šetrnější technologii barvení.

Dokonalé tlumení - Nová technologie mezipodešve poskytuje dokonalé tlumení i bez Speedboard®. Díky menšímu počtu částí použitých v mezipodešvi je bota lehčí, lépe recyklovatelná a dokonce i méně náchylná k zachytávání kamínků v podrážce.

Nový CloudTec® Phase - Aby bylo dosaženo ideálního tlumení při došlapu, nemohlo být nic ponecháno náhodě. Nová technologie mezipodešve CloudTec® Phase vznikla spojením lidských znalostí a počítačové optimalizace – to vše pro aktivní a pohodlný došlap.
 
Nepopsatelný pocit z běhu - Jakmile se vaše chodidlo dotkne země, CloudTec® Phase začne pracovat. Cloud po cloudu se postupně deformuje, aby zajistily plynulý přechod z paty na špičku – pocit z běhu, který jste nikdy nezažili!

Z recyklovaných materiálů - Navrženo a vyrobeno bez zbytečných plastů. Vyrobeno z 30% recyklovaných materiálů, pomocí technologie dope dye, šetrné k množství použité vody. Protože udržitelnost je stejně důležitá jako komfort.

Kolekce: Performance running

Profil běžce: Rychlý trénink, 5km, 10km, půlmaraton, tempový trénink, silniční trénink, intervalový i krátký trénink, každodenní běh

Konstrukce:
Svršek: Bezkonkurenční prodyšnost díky síťovině. Barvené šetrnou technologií dope dye, která maximálně šetří množství vody nutné k procesu barvení.

Mezipodešev: Nové složení superpěny Helion™ založené na počítačově optimalizované konstrukci FEA.

Podrážka: Tenké a lehké gumové panely zajišťuji odolnost a perfektní trakci za sucha i mokra.


Velikostní tabulka dámských bot:
US: 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10
EU: 37  37,5  38  38,5  39  40  40,5   41  42 
UK:  4 4,5  5 5,5 6 6,5 7 7,5
CM:  23   23,5   24   24,5   25   25,5   26 26,5   27
.

Parametry produktu

Kód30813
Značka: ON RUNNING
PohlavíDámské