Phenix EF172OT00 Racing Mens Jacket

Phenix EF172OT00 Racing Mens Jacket
- 20%
Výprodej

20 157 Kč

16 659 Kč bez DPH

původně 25 198 Kč

Kód15335

Vyberte si jednoduše varianty produktu

Číslo artikluVarianta produktuPočetSklademCena/ks
15335*L/52 TQ

Phenix EF172OT00 Racing Mens Jacket

neni20 157 Kč
  • facebook
  • twitter
  • google

Celkový počet vybraných produktů: kus(ů)

Celková cena vybraného zboží:

Špičková pánská lyžařská bunda. Top model řady Norway WC. Oficiální model A.L.Svindal. Mnoho technických vychytávek a použití vedoucích technologií v oboru. 3D AirCut střih, díly řezány a zataveny laserem, potisk tone in tonem, Norway logo, Neck ventilation, mnoho kapes, nejmoderněší stretch materiály pro aktivní pohyb ve všech směrech.??

Nepromokavost: 20.000 mmH ²O  Prodyšnost: 20.000 g / m² / 24 hodin

Barva : TQ ( tyrkysová )

Sezóna:  \"\" 2011/12,

kombinace s kalhotami Phenix EF172OB00

\"\" \"\" \"\" \"\" ? 

TECHNOLOGIE

\"\"?

Povrchový materiál, který definuje nejvyšší úroveň technických tkanin. Je konfigurován tak, aby poskytoval maximální komfort: mimořádně vysokou odolnost proti tlaku vody (která chrání před nejtěžšími podmínkami jako je bouře s velkými srážkami) a výrazně zlepšenou prodyšnost. Entrant Dermizax-EV v porovnání s jinými materiályse rychle vrátí do původního suchého stavu: superodolná vodoodpudivá úprava rovněž udržuje vysokou úroveň nepromokavosti více než 80 % i po 100 pracích cyklech. To zaručuje dlohodobou nepromokavost prodyšnost pro trvalé pohodlíKromě toho ultratenká membrána  Dermizax-EV s hladkou povrchovou strukturou má i velmi nízkou hmotnost v kombinaci s vynikající odolností proti vodě.?

Nepromokavost: 20.000 mmH ²O  Prodyšnost: 20.000 g / m² / 24 hodin.?

\"\"?

Digenite Thermo izolace obsahuje vlákna Thunderon pro vytvoření a udržení tělesného tepla. DigeniteThermo je izolační materiál z keramického kompozitu reagující na světlo (sluneční světlo a jiné zdroje světla), který následně promění na infračrevené vlnění (krátké a dlouhé), neviditelné pro lidské oko. Přijímá exotermní teplo z přirozeného slunečního světla  a vaši tělesné energie a toto teplo udrží. Digenite Thermo materiál absorbuje toto  vlnění k výrobě a udržení tepla. Dále má Thunderon Digenite Thermo materiál silné antimikrobiální vlastnosti a schopnost minimalizovat vznik elektrostatické elektřiny.?

\"\"

?Představujeme 4Way Stretch textilii, která zajišťuje vyšší mobilitu a flexibilitu pro zlepšení vášho sportovního výkonu. 4Way Stretch materiál nám umožňuje vytvářet pro vás kolekce s charakterisitickou siluetou a maximální mobilitou. Jsme si jisti, že si budete tento nový speciální materiál na sjezdovce užívat!?

Phenix EF172OT00 Racing Mens Jacket