Poc AIM Clarity Uranium black, sklo violet gold mirror sluneční brýle

Cyklistické brýle AIM s originálním designem a oversize zorníkem potěší každého kdo i při sportu hledí na styl. Rámeček brýlí má nízkou hmotnost, vysokou výdrž a nabízí možnost výměny skel. Mají velmi kvalitní skla Carl Zeiss Clarity. Zabarvení skel je optimalizováno pro silničn ...
Celý popis níže

4 672 Kč5 840 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Cyklistické brýle AIM s originálním designem a oversize zorníkem potěší každého kdo i při sportu hledí na styl.
Rámeček brýlí má nízkou hmotnost, vysokou výdrž a nabízí možnost výměny skel. Mají velmi kvalitní skla Carl Zeiss Clarity. Zabarvení skel je optimalizováno pro silniční cyklistiku, zvyšuje kontrasty při pohledu na povrch silnice a pomáhá vidět nerovnosti, díry a štěrk. Gumový a nastavitelný nosník zajistí aby brýle seděly na svém místě a skla jsou vybavena úpravou Anti-fog a ripel proti mlžení a ulpívání nečistot.

Model: AIM1001_1002
Barva rámu: Uranium black
Barva skla: Violet Gold Mirror - Cat. 2, VLT= 26% - vhodný do jasného až polojasného počasí

Tvar: oválný
Velikost: vhodné pro středně velký až velký obličej

Rozměry rámu:
Height: 63 mm
Width: 147,5 mm
Length: 162 mm
Temple length (from hinge): 113 mm

Klíčové vlastnosti:
   - oversize shield lens
   - odolný, lehký rámeček
   - stranice a nastavitelný nosní díl jsou vyrobeny z hydrofilního gumy a udržují brýle na správném místě ikdyž jsou mokré
   - skla Carl Zeiss Clarity
   - velké zorné pole
   - skla mají Anti-fog a ripel úpravu, která pomáhá proti mlžení a ulpívání nečistot
   - Complete UV protection (UV400)
 
Materiál: Grilamid a hydrofilní pryž

Balení obsahuje:
Plastové pouzdro, sáček z mikrovlákna


PRODUCT DESCRIPTION:
Maximize your field of view on the roads or on the trails with the Aim sunglasses. Featuring an oversize shield, the Aim give exceptional eye coverage for protection and unencumbered vision.

The oversize shield lens features Clarity technology developed in partnership with optical industry leader Carl Zeiss. Clarity lenses control the color spectrum for enhanced contrast and color definition for clearer vision in the environments you ride in.

The minimal frame has a semi-open design with no rim on the bottom of the lens, supporting a larger field of view. Constructed from grilamid, the frame is both lightweight and highly durable. The snap hinges can pop out in a fall, minimizing damage to the frame.

The temples and the nose piece are both constructed from a rubber and are fully adjustable for a secure fit that isn’t affected by strenuous activity.

Technologie Clarity:
Clarity lenses redefine what it means to see while riding. Developed by POC together with Carl Zeiss Vision Sunlens, Clarity lenses filter specific peaks in the color spectrum to enhance precision vision. The lenses intensify color and contrast and are tuned specifically to different riding environments, whether you are road cycling or mountan biking

Parametry produktu

Kód25910
Značka: POC
PohlavíUnisex, Pánské