POC ARTIC SL 360 Spin Fluorescent orange-white lyžařská helma se slalomovým chráničem

Slalomová helma Artic SL 360 SPIN se systémem SPIN (Shearing Pad INside), která spolehlivě chrání mozek před nárazy a snižuje otřesy. Tato helma vylepšuje klasickou slalomovou helmu Artic SL a poskytuje lepší přizpůsobení pro větší bezpečnost. Materiálová vylepšení zlepšují i ??celkovou ú ...
Celý popis níže

5 243 Kč6 990 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů

Slalomová helma Artic SL 360 SPIN se systémem SPIN (Shearing Pad INside), která spolehlivě chrání mozek před nárazy a snižuje otřesy. Tato helma vylepšuje klasickou slalomovou helmu Artic SL a poskytuje lepší přizpůsobení pro větší bezpečnost. Materiálová vylepšení zlepšují i ??celkovou úpravu helmy oproti původní verzi.

Klíčové vlastnosti: 
-
Slalomově orientovaná lyžařská helma
- Dodává se s nastavitelným a odnímatelným chráničem brady Maxilla Breakaway
- Odolná ABS skořepina
- Vícerázová EPP vložka
- VPD inserts
- Fidlock® Buckle (přezka) lze snadno ovládat v rukavicích
- 360° fit systém s nastavením díky otočnému kolečku

Lyžařská přilba Artic SL 360 SPIN byla vyvinuta podle POC konceptu Whole Helmet Concept™ a obsahuje řadu ochranných technologií přizpůsobených specifickým potřebám slalomářů. VPD na zadní straně přilby absorbuje nárazy a zvyšuje ochranu a funguje v souladu s vícenárazovou EPP vložkou, která chrání před opakovanými nárazy. Vysoce odolná ABS skořepina dále zvyšuje ochranu.

Lyžařská helma je dodávána s nastavitelným a odnímatelným chráničem brady Maxilla Breakaway, která poskytuje celé hlavě větší ochranu při závodění ve slalomu. Ventilace je plně nastavitelná a nový 360° systém uchycení s otočným kolečkem, které obepíná celou hlavu, usnadňuje každému jezdci najít bezpečné a pohodlné nošení. Přezka Fidlock® zvyšuje bezpečnost a snadno se ovládá v rukavicích.

Technologie:
SPIN (Shearing Pad INside) - t
echnologie silikonové vložky, která je součástí POC's Whole Helmet Concept™, aby zajistila, že helma bude fungovat dlouho před, během a po nárazu.

Obsah balení:
- Maxilla Breakawaychránič brady
- Látkový obal

Model: 10178
.

Parametry produktu

Kód26261
Značka: POC
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské