POC Fovea Mid Hydrogen white /Partly Sunny Orange lyžařské brýle

Lyžařské brýle Fovea Mid jsou navrženy tak, aby lépe padly na menší dospělé obličeje. Na základě klasických brýlí POC Fovea je rám ve srovnání s Fovea na výšku kratší, takže lépe sedí menším obličejům. Široký rám brýlí a torická čočka poskytují vynikající zorné pole bez přerušení vašeho periferního ...
Celý popis níže

5 190 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Lyžařské brýle Fovea Mid jsou navrženy tak, aby lépe padly na menší dospělé obličeje. Na základě klasických brýlí POC Fovea je rám ve srovnání s Fovea na výšku kratší, takže lépe sedí menším obličejům. Široký rám brýlí a torická čočka poskytují vynikající zorné pole bez přerušení vašeho periferního vidění.

Měkce potažený PU rám a třívrstvá pěna se přizpůsobí obličeji a zůstávají flexibilní i v těch nejchladnějších teplotách, což znamená, že tyto lyžařské a snowboardové brýle jsou vhodné pro použití v nejchladnějších zimních měsících. Polstrování kolem nosu je optimalizováno tak, aby lépe sedělo lidem s nižším hřbetem nosu.

Speciálně umístěné ventilační štěrbiny v čočce minimalizují tvorbu páry a za všech okolností podporují ostré a jasné vidění. Čočky Clarity filtrují specifické vrcholy v barevném spektru a poskytují jasné vidění, které usnadňuje čtení sněhu a vidění každého detailu na svazích, takže se můžete vyhnout potenciálním nebezpečím a zůstat v bezpečí.

sklo: Partly Sunny Orange - Cat. 2

Vlastnosti:
Přizpůsobeno pro menší velikosti hlavy
Clarity by POC lens technology
Triple-layer face foam
Malleable frame - tvarovatelný rám

Uskladnění:
Pokud brýle nepoužíváte, doporučuje se ukládat je do obalu, aby nedošlo k poškrábání, a držet je daleko od zdrojů tepla a přímého slunečního záření, zejména během přepravy.

.

Parametry produktu

Kód30177
Značka: POC
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské