POC FOVEA Mid Race Marco Odermatt Ed. lyžařské brýle

Jako dítě si Marco Odermatt nepřál nic jiného, ??než nosit stejnou sadu jako jeho závodní idoly. Nyní dává šanci mladým závodníkům, kteří sdílejí jeho sny, aby to dokázali. Marco Odermatt Edition má přesně stejný design lva jako na jeho vlastní závodní soupravě.Fovea Mid Race, vyvinuté pro velmi vy ...
Celý popis níže

6 240 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Jako dítě si Marco Odermatt nepřál nic jiného, ??než nosit stejnou sadu jako jeho závodní idoly. Nyní dává šanci mladým závodníkům, kteří sdílejí jeho sny, aby to dokázali. Marco Odermatt Edition má přesně stejný design lva jako na jeho vlastní závodní soupravě.

Fovea Mid Race, vyvinuté pro velmi vysoké rychlosti závodního lyžování, využívá čočky šité na míru soutěžím pro nejostřejší vidění. Kromě čočky Clarity Highly Intense, optimalizované pro lepší kontrast a absolutní čistotu vidění při vysokých rychlostech a v soutěžních podmínkách, jsou brýle vybaveny pěnou s vysokou hustotou, která zabraňuje přílišnému proudění vzduchu při vyšších rychlostech.

Torická čočka se spojuje se širokým tvarem rámu, aby poskytovala ničím nerušené zorné pole, což pomáhá zajistit, že uvidíte každý detail a budete reagovat na kurz před vámi i při velmi vysokých rychlostech.

Menší výška rámu Fovea Mid lépe sedí na menších obličejích a hladce se hodí k juniorským závodním helmám POC.

Třívrstvá obličejová pěna zvyšuje pohodlí na pokožce, zatímco poddajný rám zajišťuje těsné a pohodlné nošení bez tvrdosti a lámavosti i v těch nejchladnějších podmínkách.


sklo: Partly Sunny Blue - Cat. 2

Klíčovém Vlastnosti:
Scaled for smaller faces
Clarity lens technology
Optimised for competition
High-density vent foam
Race-specific design details

Uskladnění:
Pokud brýle nepoužíváte, doporučuje se ukládat je do obalu, aby nedošlo k poškrábání, a držet je daleko od zdrojů tepla a přímého slunečního záření, zejména během přepravy.

.

Parametry produktu

Kód30036
Značka: POC
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské