POC FOVEA Race Zink Orange/Hydrogen White/Partly Sunny Blue lyžařské brýle

Fovea Race, vyvinutá pro velmi vysoké rychlosti závodního lyžování, využívá čočky šité na míru soutěžím pro nejostřejší vidění. Kromě čočky Clarity Highly Intense, optimalizované pro lepší kontrast a absolutní čistotu vidění při vysokých rychlostech a v soutěžních podmínkách, jsou brýle vybaveny pě ...
Celý popis níže

6 240 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Fovea Race, vyvinutá pro velmi vysoké rychlosti závodního lyžování, využívá čočky šité na míru soutěžím pro nejostřejší vidění. Kromě čočky Clarity Highly Intense, optimalizované pro lepší kontrast a absolutní čistotu vidění při vysokých rychlostech a v soutěžních podmínkách, jsou brýle vybaveny pěnou s vysokou hustotou, která zabraňuje přílišnému proudění vzduchu při vyšších rychlostech.

Torická čočka se spojuje se širokým tvarem rámu, aby poskytovala ničím nerušené zorné pole, což pomáhá zajistit, že uvidíte každý detail a budete reagovat na kurz před vámi i při velmi vysokých rychlostech.

Třívrstvá obličejová pěna zvyšuje pohodlí na pokožce, zatímco poddajný rám zajišťuje těsné a pohodlné nošení bez tvrdosti a lámavosti i v těch nejchladnějších podmínkách.


sklo: Partly Sunny Blue - Cat. 2

Klíčovém Vlastnosti:
Clarity lens technology
Optimised for competition
High-density vent foam
Race-specific design details

Uskladnění:
Pokud brýle nepoužíváte, doporučuje se ukládat je do obalu, aby nedošlo k poškrábání, a držet je daleko od zdrojů tepla a přímého slunečního záření, zejména během přepravy.

.

Parametry produktu

Kód30032
Značka: POC
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské