POC POCito Obex SPIN Fluorescent Orange dětská lyžařská/snb helma

Velmi lehká dětská lyžařská helma se systémem SPIN (Shearing Pad INside), která spolehlivě chrání mozek před nárazy a snižuje otřesy.Klíčové vlastnosti: - Velmi lehká přilba speciálně navržená pro mladé lyžaře a snowboardisty- K dispozici pouze ve vysoce viditelných fluorescenčních barvác ...
Celý popis níže

2 752 Kč3 590 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Velmi lehká dětská lyžařská helma se systémem SPIN (Shearing Pad INside), která spolehlivě chrání mozek před nárazy a snižuje otřesy.

Klíčové vlastnosti: 
- Velmi lehká přilba speciálně navržená pro mladé lyžaře a snowboardisty
- K dispozici pouze ve vysoce viditelných fluorescenčních barvách a s reflexními detaily pro zvýšení vyditelnosti dítěte na svazích
- Systém nastavení velikosti poskytuje bezpečné a pohodlné nošení
- Součástí je reflektor RECCO® pro lepší vyhledávání

Dětský POCito Obex Spin je založen na velmi lehkém Obex Pure. Pro nejmladší lyžaře je mimořádně lehká přilba velmi důležitá, aby se necítili zátíženi. Přilba, která je k dispozici pouze ve vysoce viditelných fluorescenčních barvách a s reflexními prvky, což zvyšuje povědomí o dítěti na svazích. Jako velmi lehká přilba se dobře hodí pro úplně nejmladší lyžaře (již od 3 let).

Integrovaný reflektor RECCO® zajišťuje dohledatelnost dítěte záchrannou službou v horách. Balíček doplňuje pevná spona na brýle, ventilační otvory pro odvod páry z brýlí a systém nastavení velikosti, který zajišťuje bezpečné a pohodlné nošení.

Technologie:
SPIN (Shearing Pad INside) - t
echnologie silikonové vložky, která je součástí POC's Whole Helmet Concept™, aby zajistila, že helma bude fungovat dlouho před, během a po nárazu.

Model: 10468
.

Parametry produktu

Kód26267
Značka: POC
PohlavíDětské