POC POCito VPD Air Vest JR Fluorescent Yellow/Green

Dětská vesta s lehkou a prodyšnou ochranou zad VPD Air, která odpovídá certifikaci EN1621:2 Level 1. VPD neboli visco-elastic polymer dough je měkká hmota, která se pohybuje s tělem až do bodu nárazu, kdy ztvrdne, protože absorbuje a rozptyluje energii nárazu. Poté se vrátí do původn ...
Celý popis níže

2 421 Kč2 690 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Dětská vesta s lehkou a prodyšnou ochranou zad VPD Air, která odpovídá certifikaci EN1621:2 Level 1. VPD neboli visco-elastic polymer dough je měkká hmota, která se pohybuje s tělem až do bodu nárazu, kdy ztvrdne, protože absorbuje a rozptyluje energii nárazu. Poté se vrátí do původního stavu, takže můžete pokračovat. Poskytuje vysokou úroveň ochrany a jedinečnou schopnost přizpůsobit se tvaru těla. Vesta je vyrobena z pružné a vysoce prodyšné síťoviny pro větší pohodlí. Přední zip po celé délce zajišťuje snadné oblékání. Vesta jako součást řady POCito podporuje proaktivní ochranu: je k dispozici ve vysoce viditelných fluorescenčních barvách, aby zajistila, že ostatní uvidí vaše dítě brzy, a tím pomůže vyhnout se kolizím na svazích.

Klíčové vlastnosti:
- Lehká VPD Air backplate deska
- Prosdyšná síťovina
- Malá kapsička na zip

Vyráběné velikosti / výška
S / 100-125 cm  39-49 "
L / 125-150 cm  49-59 "

CERTIFIED EN1621:2 Level 1

POCito je řada produktů určená dětem mezi 4 a 10 lety věku, všechny jsou vyvynuty k maximální ochraně před nehodou nebo ke snížení závažnosti zranění při nehodě.
.

Parametry produktu

Kód24130
Značka: POC
PohlavíDětské