POCito Omne SPIN Fluorescent yellow/green helma

Dětská cyklistická přilba POCito Omne SPIN je, díky designu a funkcím, obdobná jako verze přilby pro dospělé POC Omne Air SPIN. Je speciálně přizpůsobená tak, aby splňovala potřeby mladých jezdců. Přilba je vybavena systémem 360° fit system, který usnadňuje přizpůsobení hlavy uvnitř přilby a vnitřn ...
Celý popis níže

1 870 Kč2 490 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Dětská cyklistická přilba POCito Omne SPIN je, díky designu a funkcím, obdobná jako verze přilby pro dospělé POC Omne Air SPIN. Je speciálně přizpůsobená tak, aby splňovala potřeby mladých jezdců. Přilba je vybavena systémem 360° fit system, který usnadňuje přizpůsobení hlavy uvnitř přilby a vnitřní skořepinou z EPS, optimalizovanou pro ochranu při eventuálním pádu dítěte. Zahrnuta je i patentovaná technologie silikonových vycpávek SPIN (Shearing Pad INside).

Díky technologii silikonových vložek SPIN nabízí přilba dodatečnou bezpečnost v případě nárazu při působením rotačních sil. Shearing Pad INside je systém ochrany mozku, ktery je založen na nůžkovém pohybu integrovaných vložek, které se mohou vůči sobě pohybovat všemi směry a přitom se překrývat, čímž redukují nebezpečné a ničivé rotační síly.

Specifikace:
- Konstrukce - EPS optimalizovaná hustota jádra pláště přilby
- Nastavení - snadno ovladatelný 360 ° fit system
- Vycpávky - patentovaný systém SPIN (Shearing Pad INside)
- Fluorescenční barvy a reflexní detaily
- Ventilační design - obdobný přilbě POC Omne Air SPIN

Hmotnost: 283g

Certifikace: CE EN 1078, CPSE 12 03, AS/NZS 2063
.

Parametry produktu

Kód26914
Značka: POC
PohlavíDětské