Rudy Project Tralyx Yellow Fluo Gloss/Multilaser Orange sluneční brýle

Skvělé sportovní brýle TRALYX vhodné na běh a cyklistiku. Jedná se o dámský i pánský model, který se díky ohebným stranicím a ergonomickému nosníku skvěle přizpůsobí obličeji. Všechny Rudy Project brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chrání Váš zrak 100% UV ochranou.POPIS MODELU: Barva ...
Celý popis níže

3 289 Kč4 699 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Skvělé sportovní brýle TRALYX vhodné na běh a cyklistiku. Jedná se o dámský i pánský model, který se díky ohebným stranicím a ergonomickému nosníku skvěle přizpůsobí obličeji. Všechny Rudy Project brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chrání Váš zrak 100% UV ochranou.

POPIS MODELU:
Barva rámečku: Yellow Fluo Gloss
Sklo: Multilaser orange
Kategorie filtru: S3 (vysoká ochrana proti slunečnímu záření)

Obsah balení: krabička, pevné pouzdro, sáček z mikrovlákna

Firma Rudy Project je na trhu již od roku 1985 a specializuje se na vývoj a inovace sportovních slunečních brýlí, helem, dále dioptrických obrub a fashion brýlí.

TECHNICKÉ PARAMETRY: 
- Materiál rámu - Grilamid® je materiál, který je vytvořen z vysoce kvalitního lehkého termoplastu - zaručená stabilita, pružnost, odolnost proti nárazu a je hypoalergenní
- Extrémní lehkost - díky vlastnostem použitých materiálu se brýle stávají extrémně lehké a zároveň odolné
- Ohebné stranice a ergonomický nosník - díky ohebnosti stranic a nosníku se brýle hodí na jakýkoliv tvar hlavy a nosu
- Materiál čoček - Polykarbonát (lehký a odolný materiál)

Údržba brýlí - brýle umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte brýle jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.

Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

Tyto sluneční brýle odpovídají Evropské normě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN ISO12312-1:2013.

Model: SP394076-0000
.

Parametry produktu

Kód23370
Značka: RUDY PROJECT
PohlavíUnisex, Pánské