Salomon GRAIL junior snowboard

SPONGEBOB APPROVED! Spongebob doporučuje! Dětský univerzální, snadno obladatelný snowboard s hranou, co se nezasekne. Plně odladěný nose a tail pro zatáčky bez zasekávajících se hran. Technologie: Super Flat - Univerzální do každého terénu Plochý profi pro rotace ve vzduchu, poctivé tailp ...
Celý popis níže

3 849 Kč5 499 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

SPONGEBOB APPROVED! Spongebob doporučuje! Dětský univerzální, snadno obladatelný snowboard s hranou, co se nezasekne. Plně odladěný nose a tail pro zatáčky bez zasekávajících se hran.

Technologie:

Super Flat - Univerzální do každého terénu Plochý profi pro rotace ve vzduchu, poctivé tailpresy a stabilitu.

Radial - Klasika Vytvořeno z dokonalé kružnice. Radial je klasický typ hrany pro konzistentní citlivost reakce vpřed a na switch.

Aspen - Dřevo Aspen má po celé délce vkládané pruhy z břízy s vysokou hustotou pro lepší retenci insertů.

ABS - Náš akrylonitril butadien styren by na talíři asi moc nechutnal, ale je to ten nejlepší materiál pro konstrukci bočních stěn. Molekulární strukturu lze popsat jako betonové tyče s gumovými hrudkami uvnitř, které kombinují tuhost pro přenos energie a tlumicí vlastnosti pro absorpci nárazů.

Extruded - Nabízí dlouho trvající jízdu s nízkoúdržbovou charakteristikou.

Standard Stone Finish - Optimalizovaná extrudovaná struktura základny do všech sněhových podmínek.

Inserty 4x2

Twintip - Zrcadlový tvar pro freestylové triky se směrovou flexibilitou pro výkon za vysoké rychlosti. Postoj ve vázání je mírně posunut ze středu vzad.

BA LD - Použití vláken s nízkou hustotou nám umožňuje vyrobit lehčí desky, které si udrží svou hravou a velkorysou flexibilitu napořád.

Bowl Skate Base

SOFT
.

Parametry produktu

Kód19416
Značka: Salomon
PohlavíDětské