Salomon GYPSY GROM dívčí snowboard

Snowboard Gypsy Grom je ženská zbraň, díky které lze udržet tempo s celou partou, má všechny technologické vychytávky jako sesterský model, jen je o něco menší. Rock Out Camber přináší kombinaci hravosti a říditelnosti na hraně, zatímco konstrukce Popster s jádrem Aspen vytváří lepší pop při odrazu ...
Celý popis níže

4 790 Kč6 790 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Snowboard Gypsy Grom je ženská zbraň, díky které lze udržet tempo s celou partou, má všechny technologické vychytávky jako sesterský model, jen je o něco menší. Rock Out Camber přináší kombinaci hravosti a říditelnosti na hraně, zatímco konstrukce Popster s jádrem Aspen vytváří lepší pop při odrazu. Hrany Bite Free Edges se dnešním profi jezdcům zítřka nikdy nezaseknou.

Benefity:
Freestyle - Klenutí Rock Out Camber je navrženo tak, aby maximalizovalo zážitek z jízdy ve snowboardovém parku. Jde o směs rovného profilu, klenby a rockeru, díky čemuž rychle reaguje na všechny otočky a tlaky.

Agile - EQ Rad zaručuje kombinaci 3 rovných linií Equalizeru a radiálních linií Radialu. Tím je dosaženo dokonalé rovnováhy hravosti a přesnosti.

Bezpečné - Nezakusující se Bite Free Edges pro jízdu bez následků.

Popis:
TVAR - True Twin

PROFIL - Rock Out Camber

BOČNÍ VÝŘEZ - EQ RAD

TYP JÁDRA - Aspen

FLEXE - SOFT

KONSTRUKCE - BA LD, Popster

ODPRUŽENÍ
ABS

MATERIÁL ZÁKLADNY
Extruded EG

TOVÁRNÍ ÚPRAVA
Hrana, co se nezasekne
Povrch Standard Stone

SPECIFIKA
Inserty 4x2
.

Parametry produktu

Kód20738
Značka: SALOMON
PohlavíDětské