Salomon ICON LT Access White dámská lyžařská helma

Nízkoprofilová dámská sportovní helma, která sedí tak dobře, že okamžitě zapomenete, že ji máte na hlavě. Dokonale rámuje brýle a poskytuje vynikající ochranu, aniž by omezovala sluch. Nasaďte si ji, otočením knoflíku dolaďte fit a vydejte se do hor s pocitem pohodlí a bezpeč ...
Celý popis níže

2 350 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Nízkoprofilová dámská sportovní helma, která sedí tak dobře, že okamžitě zapomenete, že ji máte na hlavě. Dokonale rámuje brýle a poskytuje vynikající ochranu, aniž by omezovala sluch. Nasaďte si ji, otočením knoflíku dolaďte fit a vydejte se do hor s pocitem pohodlí a bezpečí.

Benefity:
Bezpečí a pohodlí - Tato helma využívá kombinaci nejlepších bezpečnostních technologií a snadno přizpůsobitelného pohodlí, takže je komfortní, lehce nastavitelnou a bezpečnou volbou pro všechna vaše dobrodružství na sněhu.

Optimální pohodlí - MaxFit Construction v oblasti kolem náušníků nabízí okamžité pohodlí a lepší slyšení. Stačí otočit kolečkem Custom Dial a jemně doladit fit.

Elegantní vzhled inspirovaný výkonem - Nízký profil, dokonalá integrace brýlí a zajímavé barevné varianty dělají z této helmy dokonalý doplněk vaší lyžařské výbavy, takže se v ní můžete cítit dobře a také dobře vypadat.
 
Klíčové vlastnosti helma:
- EPS4D - patentovaná technologie EPS4D od Salomonu maximalizuje absorpci energie a chrání před šikmými a vertikálními otřesy. 
- In-mold konstrukce - lehká skořepina PC spojená s vložkou EPS pro maximální ochranu a pohodlí.
- Integrovaný "custom dial" - nastavitelný systém pro rychlé a snadné nastavení je nyní integrován do vložky pro optimální přizpůsobení a odolnost.
 - Airflow concept - vestavěné kanály vložky EPS4D umožňují rovnoměrnou teplotu a konstantní proudění vzduchu mezi vaší hlavou, helmou a brýlemi (nastavitelné proudění vzduchu u vybraných stylů).
Advancedskin ActiveDry - rychleschnoucí materiál, který udrží vaši pokožku v suchu.
- Odnímatelné/omyvatelné - Pro lepší hygienu: snadno snímatelná, 100% pratelná vložka.
- Pohodlný podbradník

- Alpine CE-EN1077/ASTM F-2040 - certifikované organizace, které jsou akreditovány k testování a certifikaci produktů podle evropských (CE) a amerických (ASTM) bezpečnostních norem. Tento výrobek je certifikovaný pro lyžování.

Hmotnost: 340g

Velikosti: S/53-56cm, M/56-59cm
.

Parametry produktu

Kód29645
Značka: SALOMON
PohlavíDámské