Salomon LAUNCH BOA JR Black/Tomato Red/Black

Snowboardová bota určena pro borce přibližně mezi 9 a 13 lety věku. Nabízejí stejné teplo, pohodlí a tvar jako jejich starší bratr. Tato bota disponuje šněrováním Boa a stará se o oporu za jízdy a bezproblémové utahování a povolování bot v terénu. Klasická stélka s vložkou série Bronze zajistí chod ...
Celý popis níže

2 649 Kč3 790 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Snowboardová bota určena pro borce přibližně mezi 9 a 13 lety věku. Nabízejí stejné teplo, pohodlí a tvar jako jejich starší bratr. Tato bota disponuje šněrováním Boa a stará se o oporu za jízdy a bezproblémové utahování a povolování bot v terénu. Klasická stélka s vložkou série Bronze zajistí chodidlům jezdce teplo a pohodlí po celý den. Rozjeďte to s nimi hned od prvního dne.

Benefity:
Šněrování - Uzavírací systém Boa umožňuje botu rychle a snadno utáhnout a zajistit její bezpečné uchycení.

Výkon - Měkká pružnost přináší vyšší obratnost a toleranci k chybám. Vynikající pro začátečníky nebo pokročilé jezdce, kteří preferují volnější pocit podobnější skateboardu.

Pohodlí - Botička série Bronze je zkonstruována z pěny různé hustoty kolem celé nohy včetně stélky. Můžete se tak těšit na pohodlnou a měkkou jízdu.

POPIS:
ŠNĚROVÁNÍ - BOA

VNITŘNÍ VLOŽKA - Řada Bronze

STÉLKA - Stélka Classic

PODEŠEV - Flightweight

VLASTNOSTI - Mono Tongue

FLEXE SOFT

PĚNA VLOŽKY - Classic Fit

Parametry produktu

Kód20736
Značka: Salomon
PohlavíDětské