Salomon PEARL BOA Black/tropical dámské snb boty

Dámské boty na snowboard, určené pro rekreační jezdkyně. Pearl BOA® byl navržen tak, aby byl stejně přístupný a všestranný při zachování příslibu Fit To Ride pohodlí, snížené hmotnosti a odolnosti. Tato bota, postavená na naší podrážce D-Light inspirované teniskami, nabízí špičkový pocit z desky a ...
Celý popis níže

5 390 Kč5 990 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Dámské boty na snowboard, určené pro rekreační jezdkyně. Pearl BOA® byl navržen tak, aby byl stejně přístupný a všestranný při zachování příslibu Fit To Ride pohodlí, snížené hmotnosti a odolnosti. Tato bota, postavená na naší podrážce D-Light inspirované teniskami, nabízí špičkový pocit z desky a tlumení nárazů pod chodidlem, zatímco vložka Ultralon poskytuje přizpůsobitelné přizpůsobení.

Benefity:
Komfort -
Konstrukce Fit To Ride s naší univerzální vložkou poskytuje bezkonkurenční pohodlí pro všechny typy nohou a navíc tepelně tvarovatelné materiály pro přizpůsobení.

Lehkost - Konstrukce Fit To Ride umožňuje botu, která je o 10 % lehčí a o 10 % kompaktnější a zároveň zvyšuje pohodlí a odolnost.

Snadné zapínání - Vybaveno BOA® Fit System H4 BOA® Coiler a TX3 BOA® tkaničkou pro zvýšený výkon a odolnost ve všech prvcích.

Konstrukce:

Flex: soft

Liner custom fitting: standard custom fit

Šířka: regular

Šněrování: BOA®
.

Parametry produktu

Kód26242
Značka: SALOMON
PohlavíDámské