Salomon PEARL BOA Black/white/gold dámské snb boty

Dostupný styl a pohodlí ve skvěle všestranné botě. Bota Pearl BOA® byla navržena tak, aby zůstala věrná slibu Fit To Ride, tedy pohodlí, snížené hmotnosti a vysoké odolnosti. Tato bota je postavena na podešvi D-Light inspirované teniskami a nabízí vynikající pocit na prkně a&nbs ...
Celý popis níže

5 408 Kč6 760 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Dostupný styl a pohodlí ve skvěle všestranné botě. Bota Pearl BOA® byla navržena tak, aby zůstala věrná slibu Fit To Ride, tedy pohodlí, snížené hmotnosti a vysoké odolnosti. Tato bota je postavena na podešvi D-Light inspirované teniskami a nabízí vynikající pocit na prkně a tlumení nárazů pod nohama: Botička Ultralon poskytuje individuální fit.

Benefity:
Komfort - Konstrukce Fit To Ride s univerzální botičkou poskytuje bezkonkurenční pohodlí pro všechny typy nohou a navíc tepelně tvarovatelné materiály pro individuální fit.

Lehkost - Konstrukce Fit To Ride umožňuje botu, která je o 10 % lehčí a o 10 % kompaktnější a zároveň zvyšuje pohodlí a odolnost.

Snadné zapínání - Bota má šněrování BOA® Fit System s navijákem H4 BOA® a tkanicí TX3 BOA® pro vyšší efektivitu a odolnost za každých podmínek.

Konstrukce:

Flex: soft

Šířka: regular

Liner custom fitting: standard custom fit

Šněrování: BOA®

Podešev: D-Light
.

Parametry produktu

Kód29376
Značka: SALOMON
PohlavíDámské