Salomon PIONEER LT Dress blue lyžařská helma

Nízkoprofilová unisex sportovní helma, která sedí tak dobře, že okamžitě zapomenete, že ji máte na hlavě. Tato helma nabízí dokonalou integraci brýlí a vynikající ochranu, aniž by omezovala sluch nebo zbytečně zatěžovala hlavu. Nasaďte si ji, otočením knoflíku dolaďte fit a vydejte se ...
Celý popis níže

2 280 Kč2 850 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Nízkoprofilová unisex sportovní helma, která sedí tak dobře, že okamžitě zapomenete, že ji máte na hlavě. Tato helma nabízí dokonalou integraci brýlí a vynikající ochranu, aniž by omezovala sluch nebo zbytečně zatěžovala hlavu. Nasaďte si ji, otočením knoflíku dolaďte fit a vydejte se do hor s pocitem pohodlí a bezpečí.

Benefity:
Lehkost - Tato helma kombinuje technologii EPS4D vyvinutou společností Salomon a snadno nastavitelný komfort s hmotností pouhých 370 g. Je tak lehkou a bezpečnou volbu pro všechna vaše sněhová dobrodružství.

Optimální pohodlí - MaxFit Construction v oblasti kolem náušníků nabízí okamžité pohodlí a lepší slyšení. Stačí otočit kolečkem Custom Dial a jemně doladit fit.

Sportovní vzhled inspirovaný výkonem
- Nízký profil, dokonalá integrace brýlí a aktivní ventilace dělají z této helmy dokonalý doplněk vaší lyžařské výbavy, abyste se na svahu cítili a vypadali dobře.
 
Klíčové vlastnosti helma:
- EPS4D - patentovaná technologie EPS4D od Salomonu maximalizuje absorpci energie a chrání před šikmými a vertikálními otřesy. 
- In-mold konstrukce - lehká skořepina PC spojená s vložkou EPS pro maximální ochranu a pohodlí.
-
Aktivní ventilace - umožňuje upravit proudění vzduchu a odvod tepla.
- Integrovaný "custom dial" - nastavitelný systém pro rychlé a snadné nastavení je nyní integrován do vložky pro optimální přizpůsobení a odolnost.
 - Airflow concept - vestavěné kanály vložky EPS4D umožňují rovnoměrnou teplotu a konstantní proudění vzduchu mezi vaší hlavou, helmou a brýlemi (nastavitelné proudění vzduchu u vybraných stylů).
- TCS (thermo control system) - všechny nejlepší technologie regulace teploty dostupné na trhu spojené v jedné helmě.
Advancedskin activedry - rychleschnoucí materiál, který udrží vaši pokožku v suchu.
- Odnímatelné/omyvatelné - Pro lepší hygienu: snadno snímatelná, 100% pratelná vložka.
- Pohodlný podbradník
- Alpine CE-EN1077/ASTM F-2040 - certifikované organizace, které jsou akreditovány k testování a certifikaci produktů podle evropských (CE) a amerických (ASTM) bezpečnostních norem. Tento výrobek je certifikovaný pro lyžování. 

Doplňky: textilní vak na helmu

Velikosti: S/53-56cm, M/56-59cm, L/59-62cm, XL/62-64cm
.

Parametry produktu

Kód29643
Značka: SALOMON
PohlavíUnisex, Pánské