Salomon RC9 Vitane Prolink black/white běžkové boty

Dámské boty na běžky. Vychutnejte si optimální kombinaci výkonu ve specifickém dámském provedení, boty navrženy pro komfortní použítí a díky izolaci Thinsulate pro komfort po celý den ...
Celý popis níže

3 190 Kč3 990 Kč

Barva

Velikost

Počet párů

Dámské boty na běžky. Vychutnejte si optimální kombinaci výkonu ve specifickém dámském provedení, boty navrženy pro komfortní použítí a díky izolaci Thinsulate pro komfort po celý den. Přesné ovládání a celodenní komfort, abyste mohli posunout svou výkonost na další úroveň.
Kompatibilní s vázáním Prolink®, NNN® a Turnamic®.

BENEFITY:
Přesné držení paty - Snadno použitelný a nastavitelný patní popruh pro pohodlné držení paty na svém místě, pro maximální pohodlí a efektivitu.

Perfektní flex - Optimální flex přední části boty pro klasickou techniku.

Teplo a pohodlí - Šněrování Quicklace umožňuje snadné přizpůsobení boty, v poslední době v mírně širším provedení, pro pohodlí po celý den. Izolace Thinsulate zajišťuje teplnou izolaci.

SPECIFIKACE:
   Základna: Klasický flex
   Svršek: Sensifit
   Nastavení paty: Nastavitelný popruh na patě
   Šněrování: Quicklace
   Vložka: Vlastní přizpůsobení, Thinsulate
   Specifický dámský střih: Salomon Performance Women fit
   Podpora paty: Vnitřní termotvorné počítadlo patek
   Ochrana šněrování: Krycí lem s diagonálním zipem
   Stélka: Výkonová tvarovaná stélka
   Podrážka: PROLINK Sport
   Systém: PROLINK
   Provedení svršku: Salomon Performance Women fit
   Tepelná izolace: Thinsulate®

   Šířka: 102 mm Woman
   Rozsah velikostí: 3,5 - 8 UK
   Hmotnost: 800 g (5 UK)

TECHNOLOGIE:

QUICKLACE™
Dobře známý Salomon rychlošněrovací systém, který zaručuje precizní upevnění nohy v botě během jednoho zatáhnutí za tkaničku. Snadné, rychlé a přesné utažení během vteřiny. Samozřejmostí je i možnost zakoupení nové kevlarové tkaničky a její snadná výměna.

SENSIFIT™
Přesné zabalení nohy pro lepší kontrolu a přenos. Poloměkká křídla spojená se spodní kostrou, která obepínají nohu. Tato technologie je zárukou skvělého držení chodidla za všech okolností. Zajišťuje lepší stabilitu a přenos energie.

CUSTOM FIT
Kombinace pohodlné pěny, tepelně formovatelné pěny a LYCRA materiálů zaručuje pohodlné usazení nohy v botě jakémukoli tvaru chodidla.

PROLINK SPORT
Prolink Sport: Lehká podešev s vynikající reakční schopností nabízí optimální rovnováhu mezi flexí a torzní tuhostí. Má nízký profil zaručující mimořádný kontakt se sněhem. Speciální polymerový materiál zajišťuje dobrou přilnavost a odolnost.

Parametry produktu

Kód23363
Značka: Salomon
PohlavíDámské