Salomon S/BLAZE Sargasso sea/night sky/zinnia ski socks

Extra teplé lyžařské ponožky pro extra chladné dny na svahu. I když teploty klesnou, naše ponožky S/Blaze vaše nohy ochrání. Naše nejteplejší ponožky jsou vyrobeny ze 100% extra jemné vlny merino s přidanými zesílenými oblastmi v částech, které potřebují extra krytí, a jejich úkolem je udržet vaše ...
Celý popis níže

790 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Extra teplé lyžařské ponožky pro extra chladné dny na svahu. I když teploty klesnou, naše ponožky S/Blaze vaše nohy ochrání. Naše nejteplejší ponožky jsou vyrobeny ze 100% extra jemné vlny merino s přidanými zesílenými oblastmi v částech, které potřebují extra krytí, a jejich úkolem je udržet vaše nohy v teple za každou cenu.

Benefity: 
Extra teplé - S velmi vysokým podílem extra hřejivé vlny merino a dalšími vrstvami tam, kde to vaše nohy nejvíce potřebují.
Anatomické pohodlí - Ergonomický tvar v kombinaci s maximálním krytím a pružným držením nohy zajišťuje optimální pohodlí.
Z odpovědných zdrojů - Používáme vlnu certifikovanou podle standardu Responsible Wool Standard (RWS), což je nezávislý a dobrovolný standard na ochranu půdy a dobrých životních podmínek zvířat.

Hlavní použití: sjezdové lyžování, snowboarding a jiné zimní sporty a aktivity

Vlastnosti:
- Plochý šev ve špičce
- Anatomický design L&R
- Chránič holeně
- Vyrobeno v Itálii

Hmotnost (g): 85

Materiál: Merino vlna, Vlna merino s certifikátem RWS

Složení materiálu: 53% Vlna merino, 44% Polyamid, 3% Elastan
.

Parametry produktu

Kód29843
Značka: SALOMON
PohlavíUnisex, Pánské