Salomon S/PRO 120 Custom Heat black/belluga/red lyžařské boty

Pánské lyžařské boty jsou určeny pro lyžaře, který chce pohodlné a teplé boty přesně na míru. S/PRO 120 CHC kombinují možnosti nastavitelného tepla a plné možnosti přizpůsobení pro špičkový výkon a optimalizované teplo a pohodlí. Díky snadnému vstupu, bezešvé vložce a plnými možnostmi přizpůsobení ...
Celý popis níže

9 990 Kč15 490 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Pánské lyžařské boty jsou určeny pro lyžaře, který chce pohodlné a teplé boty přesně na míru. S/PRO 120 CHC kombinují možnosti nastavitelného tepla a plné možnosti přizpůsobení pro špičkový výkon a optimalizované teplo a pohodlí.

Díky snadnému vstupu, bezešvé vložce a plnými možnostmi přizpůsobení  můžete zažít bezkonkurenční jízdu bez snížení výkonu. Kromě předtvarované bezešvé vložky je její tvarování hotové během chvíle díky novému CUSTOM SHELL HD. Cílem této technologie je přinést rychlé přizpůsobení vašich bot. Tenčí konstrukce stěny a nové materiály skořepiny umožňují, aby byla noha blíže ke skořepině a poskytovala lepší pocit, větší sílu a přímý přenos.

Benefity: 
Nastavitelné teplosystém Custom Heat Connect (CHC) je integrovaný tepelný systém zabudovaný do vložky. Připojuje se k aplikaci na vašem mobilním zařízení, takže můžete snadno upravovat teplo za běhu.

Instant Fit - Přepracovaná konstrukce step-in se spojuje s naší exkluzivní bezešvou vložkou, aby byly boty S/PRO nejpohodlnější, jaké kdy Salomon vyrobil.

Power - Kombinace vysoce výkonných Coreframe, Sense Amplifier a Sense Strap technologií Salomon zaručuje progresivitu a odraz v zatáčkách.

SPECIFIKACE:
Width -   Medium
Norm -    Alpine
Practice -  Piste
Alpine Boot last -  100/106
Flex -  120
Weight (g) -  1850
Strap -  SENSE 45MM

TECHNOLOGIE:
Coreframe 360° - Coreframe 360 ??přináší lehkost, zvyšuje vjemy a umožňuje plné možnosti přizpůsobení. Jedná se o vložku, která zaručuje botě zachování geometrie a tuhosti po procesu Custom Shell HD

Custom shell HD shell & cuff  - Proces Custom Shell HD na skořepině a manžetě má za cíl přinést rychlou a kompletní personalizaci vašich bot za pouhých 10 minut. Tenčí konstrukce stěny a nové materiály skořepiny umožňují chodidlu být blíže skořepině a poskytují lepší pocity, větší sílu a přímý přenos

Custom heat connect - Proces Custom Heat Connect přináší komfortní změnu hry bez ohledu na podmínky. Připojte se k mobilní aplikaci, abyste si mohli naprogramovat a přesně upravit ideální teplotu vložky pro celodenní pohodlí.

Polyurethane + fiberglass coreframe + Custom Shell HD - Materiál s konzistentní hustotou, který zajišťuje dokonalé ovinutí, progresivitu a dobrý přenos síly

Sense amplifier - Sense Amplifier vám dává pocit progresivity a přesnosti na začátku každé zatáčky a zároveň poskytuje bezkonkurenční odrazový efekt, rychlejší přenos z hrany na hranu a zrychlení na konci zatáčky.

Seamless liner - Nová, anatomicky navržená předtvarovaná vložka bez vnitřních nebo vnějších stehů. Zlepšuje pohodlí, přesnost a zajišťuje teplejší střih.

My Custom heat 3D seamless pro - vložka s integrovanou technologii ohřevu zaručující teplo po dobu až 18 hodin.

Sense 45mm pásek

Alpine premounted ISO 5355
Alpine pads are premounted and inter-compatible with alpine bindings ISO 9462.

Flex adjuster
The Flex Adjuster allows you to boost or smooth your flex.

Riveted oversized pivot - Nýtovaný oversized Pivot zajišťuje dokonalý přenos síly mezi manžetou a pláštěm. 

4 riveted aluminium 3D - Vyberte si ze 3 různých poloh nártové přezky pro optimální pohodlí při došlapu, plné přizpůsobení a personalizované držení nohy.
.

Parametry produktu

Kód24078
Značka: SALOMON
PohlavíPánské