Salomon S/Race 60T L Race blue/white lyžařské boty

Juniorské/dětské lyžařské boty. Vysoce výkonný recept na závodní vítězství S/RACE přizpůsobený juniorským lyžařům. Bota S/RACE 60T Large byla navržena speciálně na míru nohám mladých lyžařů. Je lehká a umožňuje montáž podrážky GripWalk. Poskytuje výkon bot pro dospělé, ale je přizpůsobená mlad ...
Celý popis níže

3 599 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Juniorské/dětské lyžařské boty. Vysoce výkonný recept na závodní vítězství S/RACE přizpůsobený juniorským lyžařům. Bota S/RACE 60T Large byla navržena speciálně na míru nohám mladých lyžařů. Je lehká a umožňuje montáž podrážky GripWalk. Poskytuje výkon bot pro dospělé, ale je přizpůsobená mladým lyžařům.

Benefity:
Výkon - Model S/RACE nabízí vítěznou konstrukci bot pro dospělé. 35mm pásek a zvětšený ohebný kloub poskytují bezkonkurenční přesnost a výkon.

Střih - Juniorská botička ThermicFit a kratší manžeta jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru nohy mladých závodníků, zatímco tenčí konstrukce skořepiny usnadňuje nazouvání.

Pohyblivost - Díky tenčí konstrukci skořepiny je to jedna z nejlehčích juniorských bot, která poskytuje lepší kontrolu lyže a agilitu v každém oblouku.

Flex index: 60

Terén: on-piste - sjezdovka

Vlastnosti:
Technologie - Twin Frame
Skořepina - Spodní část boty, která umožňuje účinný přenos sil a přesné ovládání lyže.
Manžeta - Polyolefin
Botička - My ThermicFit Jr
Nastavení - Nýtovaný zvětšený ohebný kloub
Přezky - 4 nýtované plastové přezky
Pásek - 360° 28 mm
Podrážky - Alpine předmontované ISO 5355
Hmotnost - 1240 g
.

 

Parametry produktu

Kód29188
Značka: SALOMON
PohlavíDětské