Salomon S/RACE 90 Race blue/white/process blue sjezdové boty

Juniorské/dětské závodní lyžařské boty. Poskytují výkon, přesnost a stabilitu v náročných podmínkách. Boty jsou navržený speciálně pro nohy budoucích závodníků, jsou lehké a kompatibilní s GripWalk. Poskytují výkon dospělé boty, ale jsou přizpůsobeny potřebám dětí.Benefity:Power ...
Celý popis níže

7 560 Kč8 400 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Juniorské/dětské závodní lyžařské boty. Poskytují výkon, přesnost a stabilitu v náročných podmínkách. Boty jsou navržený speciálně pro nohy budoucích závodníků, jsou lehké a kompatibilní s GripWalk. Poskytují výkon dospělé boty, ale jsou přizpůsobeny potřebám dětí.

Benefity:
Power -Xecarb Coreframe a 35mm pásek poskytují bezkonkurenční přesnost, zatímco nastavitelná manžeta vám umožňuje přizpůsobit tuhost skořepiny pro dokonalý výkon šitý na míru.

Fit - Vnitřní bota World Cup Junior a kratší manžeta jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru chodidel mladých závodníků, zatímco tenčí konstrukce skořepiny usnadňuje nastupování.

Agility - Tenčí konstrukce skořepiny z nich dělá jedny z nejlehčích vysoce výkonných juniorských bot, které vám poskytují větší kontrolu a hbitost na každém kroku.

Flex index: 90

Terén: on-piste - sjezdovka

Šířka boty: úzká (last 92mm)

Vlastnosti:
Technologie - Závodní konstrukce
Skořepina - Polyurethane ether
Botička - World Cup JR
Nastavení - Cantable oversized pivot
Přezky - 4 hliníkové přezky
Pásek - 35mm strap
Hmotnost - 1841 g
.

 

Parametry produktu

Kód28395
Značka: SALOMON
PohlavíDětské