Salomon S/RACE PRO 182/P80 + X16 Lab sjezd.lyže TEST

Použité lyže z našeho TESTCENTRA. Na lyže poskytujeme dva roky záruku. Lyže jsou pravidelně servisovány v našem servisním středisku WINTERSTEIGER, kde je při pravidelném servisu odběr materiálu hran i skluznice nejmenší.Závodní model lyží Salomon S/RACE PRO GS vám umožní dokonalou stabilitu a přesn ...
Celý popis níže

9 990 Kč27 990 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Použité lyže z našeho TESTCENTRA. Na lyže poskytujeme dva roky záruku. Lyže jsou pravidelně servisovány v našem servisním středisku WINTERSTEIGER, kde je při pravidelném servisu odběr materiálu hran i skluznice nejmenší.

Závodní model lyží Salomon S/RACE PRO GS vám umožní dokonalou stabilitu a přesnost potřebnou ke správnému a rychlému provedení oblouku. Opřete se naplno do lyží a užijte si rychlou a dynamickou jízdu, kterou tyto moderní lyže s novými technologiemi nabízí.

Double Ti Laminate - dvojitá vrstva titanalu zlepší výkon na sjezdovce. Lepší držení na hranách, přesnější jízda a enormní využití lyžařova úsilí.
Full Sandwich Sidewall ABS - po celé délce boční stěny. Mimořádně hladký kontakt lyže se sněhem a skvělé terénní přizpůsobení.
Edge Amplifier - poskytuje výkon na hranách lyže a maximalizuje pocit jízdy.
Full Ash Woodcore - celodřevené jádro z jasanu, které poskytuje stabilitu a velikou dynamiku.
Full Camber - tradiční prohnutí Camber bez zvednuté špičky a paty.
Rádius:  17m (182cm)
Parametry 115-65-101mm (182 cm)
.

Parametry produktu

Kód23271
Značka: Salomon
PohlavíUnisex, Pánské