Salomon Select HV 70 W Black/sterling blue dámské sjezdové boty

Lyžařské boty vyvinuté pro ženy, které si chtějí pohodlné boty širšího střihu, který se díky Autostretch liner rychle přizpůsobí jejich nohám, zatímco geometrie skořepiny zajišťuje spolehlivý přenos síly. Benefity:Pohodlí pro širší chodidla - 102 mm široká bota a vložka Dual Sensifit um ...
Celý popis níže

4 792 Kč5 990 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Lyžařské boty vyvinuté pro ženy, které si chtějí pohodlné boty širšího střihu, který se díky Autostretch liner rychle přizpůsobí jejich nohám, zatímco geometrie skořepiny zajišťuje spolehlivý přenos síly.

Benefity:
Pohodlí pro širší chodidla - 102 mm široká bota a vložka Dual Sensifit umožňují extrémně snadný nástup i pro širší chodidla, zatímco elastické strany vložky Autostretch se dokonale přizpůsobí vašemu lýtku.
 
Okamžitá adaptace -Morfologická manžeta je navržena tak, aby nabízela otevřenější pozici a automaticky přizpůsobila svůj tvar tvaru vašeho lýtka, takže si můžete užívat více pohodlí při lyžování.

Výkon bez kompromisů - Na základě geometrie a objemu jedné z oblíbených klasik Salomon, S/PRO, tato bota nedělá žádné kompromisy ohledně výkonu.
 
Specifikace: 
Flex index: 70
Šířka/last: 102 mm
Šířka pásku: 35 mm
Váha: 1540 g
.

Parametry produktu

Kód27838
Značka: Salomon
PohlavíDámské