Salomon TITAN BOA Black/Roasted Cashew pánské snb boty

Bezkonkurenční styl a vynikající pohodlí. Bota Titan BOA® klade důraz na komfort, je stejně příjemná na dotek jako na pohled. Díky konstrukci Fit To Ride a naší univerzální botičce bota Titan okamžitě padne na každou nohu hned po vybalení z krabice. Podešev Salomon D-Light je spojena ...
Celý popis níže

4 888 Kč6 110 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Bezkonkurenční styl a vynikající pohodlí. Bota Titan BOA® klade důraz na komfort, je stejně příjemná na dotek jako na pohled. Díky konstrukci Fit To Ride a naší univerzální botičce bota Titan okamžitě padne na každou nohu hned po vybalení z krabice. Podešev Salomon D-Light je spojena s měkčí ohebnou skořepinou, takže vzniká lehká bota s výjimečným citem pro prkno a tlumením nárazů.

Benefity:
Komfort - Konstrukce Fit To Ride s univerzální botičkou poskytuje bezkonkurenční pohodlí pro všechny typy nohou a navíc tepelně tvarovatelné materiály pro individuální fit.

Lehkost - Konstrukce Fit To Ride umožňuje botu, která je o 10 % lehčí a o 10 % kompaktnější a zároveň zvyšuje pohodlí a odolnost.

Snadné zapínání - Bota má šněrování BOA® Fit System s navijákem H4 BOA® a tkanicí TX3 BOA® pro vyšší efektivitu a odolnost za každých podmínek.

Konstrukce:

Flex: soft

Šířka: regular

Liner custom fitting: standard custom fit

Šněrování: Single BOA®

Podešev: D-Light
.

Parametry produktu

Kód29696
Značka: SALOMON
PohlavíPánské