Salomon WINTER COMPRESSION corona yellow/black socks

Lehké kompresní lyžařské podkolenky. Stáhnutím lýtkových svalů tyto lehké lyžařské ponožky pro vysoký výkon zlepší proudění krve a přísun kyslíku do svalů. Polypropylen ...
Celý popis níže

690 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Lehké kompresní lyžařské podkolenky. Stáhnutím lýtkových svalů tyto lehké lyžařské ponožky pro vysoký výkon zlepší proudění krve a přísun kyslíku do svalů. Polypropylen a NanoGlide rozvolňují vlhkost a udrží chodidla v suchu, zatímco SkinLife zajistí přirozenou vyváženost pokožky.

Benefity:
Blood flow - Compression around the lower legs pushes blood back up into the body, where it gets a fresh load of oxygen to bring back to fatigued legs and feet.

Moisture management - Dryer feet mean warmer feet. By using polypropylene and SkinLife yarns, this sock pulls sweat away from your feet to keep them dry, and also helps reduce odor.

Precision - Lightweight construction lets your foot feel the terrain and react more quickly, allowing for more precise control of your ski boot.

Materiál:
Polyeamid 89 %, Elastan 11 %

Velikosti:
S= EU 36-38
M= EU 39-41
L= EU 42-44
XL= EU 45-47

Technologie:
Plochý šev v oblasti prstů - Dodává oblasti prstů špičkový komfort

Speciálně tvarovaný okolek - Pro ochranu a komfort

Elastické zpevnění klenby - Speciálně navržená elastická část pro lepší opěru klenby a pohodlné nošení

Zesílená oblast prstů a paty -  Dodává komfort, lepší odolnost a tlumení nárazů

Stáhnutí svalů - Zlepšený svalový výkon a stabilita.

Systém Blister Guard™ - Tento systém na patě, podušce a prstové části ponožky používá vlákna NanoGlide®, a tím výrazně snižuje tření mezi ponožkou a kůží, eliminuje puchýře a podráždění a zaručuje potřebný komfort s výkonem pro aktivní osoby.

Stranový střih (levá a pravá noha)

Parametry produktu

Kód20159
Značka: Salomon
PohlavíUnisex, Pánské