Salomon X Max 110 W dámské lyžařské boty

Dámská lyžařská obuv, která díky technologii Twinframe poskytuje maximální přenos sil. Možnost tepelného tvarování skeletu i v oblasti lýtka zajišťuje maximální pohodlí.   ...
Celý popis níže

6 990 Kč9 990 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Dámská lyžařská obuv, která díky technologii Twinframe poskytuje maximální přenos sil. Možnost tepelného tvarování skeletu i v oblasti lýtka zajišťuje maximální pohodlí.  

Technické údaje:
   Váha 3462 (24.5)
   Flex Index 110
   Strap 35
   Last 98/104

PU skelet z Bi-materiálu - Skelet vyrobený dvojitým vstřikováním polyuretanu nabízí konzistentní hustotu, která napomáhá jízdě bez vynaložení velkého úsilí.

PU manžeta z Bi-materiálu - Zesílená zadní vložka umožňuje použití mekčí přední manžety pro lepší pocit obepnutí nohy a progresivnější flexi. Použití polyuretanu nabízí konzistentní hustotu, která napomáhá jízdě bez vynaložení velkého úsilí.

360° Custom Shell

Twinframe koncept

Nastavitelná západka bez nářadí - Jednoduché a individuální nastavení tvaru lýtka bez použití nářadí.
24 mm velký pivot, 4 mm integrovaný zvedák, 1 šroubek

My Custom Fit Pro - Maximální individuální přizpůsobení se třemi vrstvami tepelně tvarovatelné pěny v oblasti kotníku, paty, jazyku a chodidla pro zajištění skvělého pohodlí a přenosu sil.

4 mikro hliníkové přezky - Mikro hliníkové přezky jsou lehčí než tradiční přezky a navíc kloubové, což přináší více pohodlí při chůzi nebo výšlapech. Nabízí dobré upnutí přezky otáčením páčky, která svírá její zoubek. Hliník přináší více odolnosti.
3D přezka - Vyberte si jednu ze tří rozdílných pozic přezky v oblasti nártu pro co nejpřesnější individuální přizpůsobení.

Speciální nižší dámská manžeta - Anatomicky tvarovaná manžeta s podporou zadní části ženského lýtka zajišťuje lepší obepnutí nohy a více pohodlí.

Dámská vnitřní botička - Vnitřní botička se speciálně přizpůsobenou výškou a manžetou pro dámské chodidlo a lýtko.

Přizpůsobení dámskému lýtku - nejefektivnější, praktické a nastavitelné obepnutí lýtka na trhu. Horní manžetu nastavíte až o 1 cm jediným pohybem, a jednoduše a rychle tak zajistíte

Parametry produktu

Kód16539
Značka: Salomon
PohlavíDámské