Salomon X Pro 100 pánské lyžařské boty

Flex Index : 100 Last : 100/106 TECHNOLOGIE: PU skelet z Bi-materiálu - skelet vyrobený dvojitým vstřikováním polyuretanu nabízí konzistentní hustotu, která napomáhá jízdě bez vynaložení velkého &u ...
Celý popis níže

6 990 Kč9 290 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Flex Index : 100

Last : 100/106

TECHNOLOGIE:

PU skelet z Bi-materiálu - skelet vyrobený dvojitým vstřikováním polyuretanu nabízí konzistentní hustotu, která napomáhá jízdě bez vynaložení velkého úsilí.
 
PU manžeta z Bi-materiálu - zesílená zadní vložka umožňuje použití mekčí přední manžety pro lepší pocit obepnutí nohy a progresivnější flexi. Použití polyuretanu nabízí konzistentní hustotu, která napomáhá jízdě bez vynaložení velkého úsilí.
 
360° Custom Shell - tvarování skeletu
Twinframe koncept
Tepelně tvarovatelná manžeta
 
Patní a prstové vyměnitelné din polstrování - patní a prstové polstrování, které může být vyměněno, když dojde k jeho opotřebení.
 
24 mm velký pivot
Kloubový sensifit
Nastavitelná flexe
Vnitřní botička My CustomFit 3D Performance
 
4 mikro hliníkové přezky - mikro hliníkové přezky jsou lehčí než tradiční přezky a navíc kloubové, což přináší více pohodlí při chůzi nebo výšlapech. Nabízí dobré upnutí přezky otáčením páčky, která svírá její zoubek. Hliník přináší více odolnosti.

3D přezka - vyberte si jednu ze tří rozdílných pozic přezky v oblasti nártu pro co nejpřesnější individuální přizpůsobení.

Parametry produktu

Kód17739
Značka: Salomon
PohlavíPánské