Schwalbe Land Cruiser 28x1.60 (42-622) 700x40C plášt

Oblíbený trekingový univerzální plášť s drátovou patkou a ochrannou vrstvou KevlarGuard.
Spolehnout se u něj můžete na perfektní odvalování po asfaltových stezkách a využijete ho i při průjezdu lehkým až středně těžkým terénem na trekingovém kole...


Celý popis níže

399 Kč499 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Oblíbený trekingový univerzální plášť s drátovou patkou a ochrannou vrstvou KevlarGuard.
Spolehnout se u něj můžete na perfektní odvalování po asfaltových stezkách a využijete ho i při průjezdu lehkým až středně těžkým terénem na trekingovém kole. Obsahuje také tenkou ochranu proti defektu KevlarGuard, která brání propíchnutí pláště a zároveň příliš nezvyšuje hmotnost pláště. Také bok pláště je lehce vyztužen díky TwinSkin a celý plášť sestává z nylonových vláken 50TPI.

Řada: Active line
Směs: SBC
Technologie: Twin skin

Rozměr: 28x1.6 / 42-622 / 700x40C
Doporučený min/max tlak: 3,0-5,0 bar
TPI/EPI: 50
Patka: drátová
Provedení: dušové
Hmotnost (možná odchylka +/- 8%): 820g
.
O značce:
SCHWALBE jsou velice kvalitní pláště, které používají jezdci téměř po celém světě. Pneumatiky Schwalbe vyrábí nadšenci, kteří se plně specializují na jízdní kola a invalidní vozíky už po třetí generaci od roku 1922. Pneumatiky, které jsou pro vás vyráběny projdou spousty testů, a dbají především na vaší bezpečnost a ochranu ať už na silnici, nebo na skalách, proto se německá značka svým materiálem, designem a konstrukcí dostala jako lídr v prodeji na první místo v evropě.
.

Parametry produktu

Kód29593
Značka: SCHWALBE
PohlavíUnisex