Shred Brain Bucket Whyweshred dětská lyžařská helma

K lyžařské helmě můžete vybírat ze široké nabídky lyžařských dětských a juniorských brýlí Hoyden nebo z dospělé řady Tastic, která je vhodná pro menší obličeje. ? Brain Bucket WHYWESHRED ...
Celý popis níže

3 490 Kč5 275 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

K lyžařské helmě můžete vybírat ze široké nabídky lyžařských dětských a juniorských brýlí Hoyden nebo z dospělé řady Tastic, která je vhodná pro menší obličeje. ?

Brain Bucket WHYWESHRED BLUE je především juniorská a dětská lyžařská helma značky Shred. Model Whyweshred navazuje svým motivem na populární designy Whyweshred a Needmoresnow z předešlých let a přináší je do helem i pro menší shreddery. Helmy WHYWESHRED se nabízí ve dvou barevných provedeních, aby si vybral každý. Původní design WHYWESHRED navrhl sám Ted Ligety. 

?Lyžařské helmy Brain Bucket jsou nabízeny ve třech velikostních variantách. Juniorská závodní lyžařská helma Shred Brain Bucket byla vyrobena tak, aby poskytla bezkonkurenční bezpečnost a zároveň maximální komfort ve stylu SHRED. Helma Brain Bucket byla navržena a vyrobena se stejným důrazem na detail a kvalitu, jako je tomu u vrcholné řady Mega Brain Bucket RH, stejně tak je vybavena například technologií ICEdot a splňuje i překonává zároveň evropskou normu CE EN1077A (na rozdíl od četné konkurence v uzavřených juniorských helmách) a americkou ASTMF2040. ?

Vlastnosti helmy Brain Bucket Whyweshred :

  • Originální design přímo od Teda Ligetyho
  • Splňuje normy EN 1077A a ASTM F2040
  • DUAL DENSITY EPS - speciální úprava skeletu helmy, která zvyšuje schopnost absorbovat nárazy v kritických částech helmy
  • SHREDry - polstrování uvnitř helmy - SHREDry je velice prodyšný materiál, díky nemuž se hlava zejména tolik nepotí v helmě, dále má materiál vynikající anti-statické a proti-zápachové vlastnosti.???
  • Služba ICEdot na 1 rok zdarma

Parametry produktu

Kód17605
Značka: Shred
PohlavíDětské