Shred Brain Bucket Whyweshred dětská lyžařská helma

Dětská lyžařská helma od renomované značky Shred. Model Whyweshred navazuje svým motivem na populární designy Whyweshred a Needmoresnow z předešlých let a přináší je do helem i pro menší shreddery. Původní design WHYWESHRED navrhl sám Ted Ligety.  Dětská lyžařská helma Shred Brain ...
Celý popis níže

2 990 Kč5 275 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Dětská lyžařská helma od renomované značky Shred. Model Whyweshred navazuje svým motivem na populární designy Whyweshred a Needmoresnow z předešlých let a přináší je do helem i pro menší shreddery. Původní design WHYWESHRED navrhl sám Ted Ligety. 

Dětská lyžařská helma Shred Brain Bucket byla vyrobena tak, aby poskytla bezkonkurenční bezpečnost a zároveň maximální komfort ve stylu SHRED. Helma Brain Bucket byla navržena a vyrobena se stejným důrazem na detail a kvalitu, jako je tomu u vrcholné řady Mega Brain Bucket RH, stejně tak je vybavena například technologií ICEdot a splňuje i překonává zároveň evropskou normu CE EN1077A a americkou ASTMF2040.

Klíčové vlastnosti:
- Originální design od Teda Ligetyho (americký alpský lyžař, olympijský vítěz a mistr světa)
- DUAL DENSITY EPS - speciální úprava skeletu helmy, která zvyšuje schopnost absorbovat nárazy v kritických částech helmy
- SHREDry - polstrování uvnitř helmy - SHREDry je velice prodyšný materiál, díky nemuž se hlava v helmě tolik nepotí. Materiál má vynikající anti-statické a proti-zápachové vlastnosti.
- CE norma: EN 1077:2007 třída A (Evropa)
- ASTM 2040 norma (USA)

Velikosti: XS/S (54-56) 

Hmotnost: 550g
.

Parametry produktu

Kód17605
Značka: Shred
PohlavíDětské