Shred Hoyden Whyweshred Pink lyžařské brýle

Dětské lyžařské brýle Hoyden Whyweshred jsou nádherné barevné brýle vycházející z úplně původních modelů brýlí SHRED. Brýle mají dvojité sklo CARAMEL, které je v kategorii S1 a je vhodné především do horšího počasí. Brýle kombinují technologie Shred - mají kvalitní sférická ...
Celý popis níže

1 345 Kč1 925 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Dětské lyžařské brýle Hoyden Whyweshred jsou nádherné barevné brýle vycházející z úplně původních modelů brýlí SHRED.

Brýle mají dvojité sklo CARAMEL, které je v kategorii S1 a je vhodné především do horšího počasí.

Brýle kombinují technologie Shred - mají kvalitní sférická skla a výrazně barevné pásky, samozřejmostí je flexibilní polyuretanový rámeček, který odolá všem možným i nemožným pádům a kotrmelcům, rámeček je přizpůsobem velikosti obličejů malých lyžařek, brýle dobře padnou i do většiny helem.

Barva: 
pink / růžová - oproti obrázku ve skutečnosti rámeček zářivě až neonově růžový

Hlavní vlastnosti:
Shred optics zakládá svojí ochranu proti zamlžování na použití dvojitých skel, která zajišťují termální bariéru mezi vnitřním a vnějším sklem. Díky tomu je vnitřní sklo udržované teplé a suché, přičemž speciální ošetření vnitřního skla zajišťuje pohlcení vlhkosti dříve, než se sklo může zamlžit. Skla blokují 100% škodlivého záření UVA,UVB i UVC a mají speciální Anti-Scratch vrstu, která poskytuje zvýšenou ochranu proti poškrábání. Tvar brýlí Shred je navrhován tak, aby dobře padly do helem jakéhokoliv druhu. Grip-On pásky poskytují nezbytnou přilnavost tak, aby brýle vždy seděly na svém místě.

PARAMETRY: 
Barva skla: Caramel
Kategorie: S1 
VLT: 53 %
Podmínky: zataženo

- Universal helmet compatibility
- Odvětrávané sklo
- Antifog
- 100% UVA/UVB/UVC Protection
.

Parametry produktu

Kód17552
Značka: Shred
PohlavíDětské