Shred Mega Brain Bucket RH Needmoresnow helma 14/15

S tímto modelem se nikdy neztratíte v davu a všem dáte najevo, že vás nebaví nudné a fádní barvy.

Zcela nové závodní helmy SHRED pro sezonu 2014/2015 se opět vyznačuj&iacut ...
Celý popis níže

6 925 Kč

Vyberte barvu

  Vyberte velikost

   Počet kusů

   S tímto modelem se nikdy neztratíte v davu a všem dáte najevo, že vás nebaví nudné a fádní barvy.

   Zcela nové závodní helmy SHRED pro sezonu 2014/2015 se opět vyznačují použitím nejnovějších materiálů a technologií pro zajištění maximální bezpečnosti. Helmy Shred MEGA BRAIN BUCKET RH samozřejmě odpovídají nejnovějším normám pro závodní helmy dle pravidel FIS. Helmy dle nových pravidel jsou od sezony 2014/2015 povinné pro všechny závody úrovně FIS a výše a to pro všechny disciplíny, kromě slalomu. Tyto helmy musí projít nárazovými testy, jež jsou o 20% náročnější, než původní norma EN1077A.

   Originální design NEEDMORESNOW přímo od Teda Ligetyho patřil v uplynulých sezonách k tomu nejžádanějšímu, co Shred nabízí. Pro sezonu 2014/2015 inovovaný design se vrací i v helmách MEGA BRAIN BUCKET RH. Kromě standartních vlastností helem nabízí skvělý design, jež se hodí všem závodníkům a také náročným lyžařům, kteří hledají maximální dostupnou ochranu. S modelem NEEDMORESNOW se nikdy na svahu neztratíte.

   Hlavní vlastnosti helmy MBB RH Needmoresnow:

   • Splňuje normu FIS 2013 RH pro závodní helmy GS, SG a DH
   • Splňuje evropskou normu EN 1077A a americkou ASTM F2040
   • Slytech 2nd Skin XT? Inside - mezivrstva materiálu SLYTECH v sendviči skeletu helmy, pro zvýšení ochrany při nárazu. Absorbce nárazu funguje progresivně, a chrání tak při malém i velkém nárazu, případně při velkém pádu, u kterého dochází k opakování nárazům hlavy. To vše je zajištěno použitím patentovaného materiálu Slytech NOSHOCK.
   • Vyjmutelné vnitřní polstrování pro jednoduché a snadné čištění, případně praní.
   • Boční vycpávky okolo uší jsou odnímatelné a posunutelné tak, aby si každý mohl helmu přizpůsobit své hlavě pro mimořádný komfort i bezproblémové slyšení
   • Každá helma je dodána se 2 velikostmi vnitřního polstrování a 2 velikostmi bočních vycpávek. Díky tomuto má každá helma 4 různé velikosti pro perfektní přizpůsobení každé hlavě?
   • Rychlorozepínací přezka na helmě umožňuje jemné nastavení utáhnutí helmy a zároveň jednoduché a rychlé rozepnutí? v případě potřeby
   • X-static materiál - pro zamezení pocení a zápachu helmy
   • Služba ICEdot na 1 rok zdarma

   Parametry produktu

   Kód17554