Shred Tastic Needmoresnow lyžařské brýle 14/15

Atraktivní a populární motiv NEEDMORESNOW je zpět v lyžařskcýh brýlích řady Tastic. Oblíbený design přímo od Teda Ligetyho spolu se zeleným rámečkem a zrcadlovým sklem Silver Mirror jsou pro všechny, kteř ...
Celý popis níže

2 725 Kč

Vyberte barvu

  Vyberte velikost

   Počet kusů

   Atraktivní a populární motiv NEEDMORESNOW je zpět v lyžařskcýh brýlích řady Tastic. Oblíbený design přímo od Teda Ligetyho spolu se zeleným rámečkem a zrcadlovým sklem Silver Mirror jsou pro všechny, kteří chtějí kvalitní brýle s výrazným designem za příznivou cenu.

   Lyžařské brýle s mimořádně úspěšným a líbivým designem přímo od Teda Ligetyho jsou letos k dispozici v řadě lyžařských brýlí TASTIC. Spolu se zeleným rámečkem a zrcadlovým sklem Silver Mirror jsou určeny všem, kdo mají rádi barevné věci a jsou rádi vidět. Sklo je vhodné především do slunečného počasí, výborně poslouží i pokud se obloha zatáhne.

   Čisté linie a vynikající optické vlastnosti zasazené do flexibilního polyuretanového rámečku speciálně navrženého pro univerzální "fit" na středně velké a menší obličeje. Samozřejmostí je stejně jako u všech ostatních zimních brýlí Shred snadná a rychlá výměna skel a také jejich dostupnost skladem za příznivé ceny. Řada lyžařských brýlí Shred Tastic disponuje cylindrickými skly, které jsou kompatibilní se staršími modely Yoni.

   Hlavní vlastnosti modelu Shred Tastic NEEDMORESNOW: 

   \"NoDistortion\" NoDistortion je technologická novinka patentovaná firmou Shred Optics. Dvojité sklo se díky ní může přizpůsobovat měnící se nadmořské výšce, aniž by docházelo k optickému zkreslení. Molekuly vzduchu mohou prostupovat skrze mikroporézní červený filtr PORON(TM), díky čemuž zůstává nezměněn rozestup mezi vnitřním a vnějším sklem, zatímco voda a vlhkost jsou filtrem zastaveny a nedostanou se tak mezi obě skla. Skla s technologií NoDistortion zajistí maximální optickou přesnost.
   \"\" Brýle označené Wide nabízí velmi široké zorné pole, díky kterému budete neustále "v obraze" o tom, co se děje okolo...Široké zorné pole je základ všech brýlí Shred. Nemáme rádi "bazénové plavecké brýle", ze kterých není vidět okolo sebe. Proto i naše normální rámečky jsou výrazně větší, než je standard u konkurence. Brýle mají pohled zlepšovat, nikoliv ho omezovat!!??
   \"Antifog\" Shred optics zakládá svojí ochranu proti zamlžování na použití dvojitých skel, která zajišťují termální bariéru mezi vnitřním a vnějším sklem. Díky tomu je vnitřní sklo udržované teplé a suché, přičemž speciální ošetření vnitřního skla zajišťuje pohlcení vlhkosti dříve, než se sklo může zamlžit.
   \"Tapered Tapered foam je nový tvar vnitřního polstrování u vybraných brýlí Shred Yoni, který vylepšuje pohodlí a komfort při používání.
    \"UV Naše skla blokují 100% škodlivého záření UVA,UVB i UVC a mají speciální Anti-Scratch vrstu, která poskytuje zvýšenou ochranu proti poškrábání.
    \"Helmet\" Tvar brýlí Shred je navrhován tak, aby dobře padly do helem jakéhokoliv druhu. Budeme samozřejmě rádi, pokud k brýlím Shred zvolíte i naši helmu, ale rozhodně vás k tomu nenutíme tím, že by naše brýle pasovaly pouze s naší helmou.
    \"Whippedcream Modrá pěna Whipped Cream Multilayer Face Foam je inovovanou verzí původní Whipped Cream pěny. Poskytuje ještě lepší komfort a přidává větší odolnost proti opotřebení a také lepší kontrolu pocení.
   \"Grip Grip-On pásky poskytují nezbytnou přilnavost tak, aby brýle vždy seděly na svém místě a je jedno, zda jde o čepici, čelenku anebo helmu (samozřejmě ta nejlepší varianta).

   PARAMETRY:

   Whipped Cream Multilayer Face Foam Ano
   VLT 23 %
   UV kategorie 2
   Universal helmet compatibility Ano
   Sklo Cylindrické
   Povrch Lesklý
   Polstrování whipped cream blue
   Polarizované sklo Ne
   Odvětrávané sklo Ano
   NoDistortion Ano
   Modelový rok 2014 - 2015
   Frame size (velikost rámečku) Wide
   Bonusové sklo v balení Ne
   Barva Skla Silver Mirror
   Antifog Ano
   100% UVA/UVB/UVC Protection Ano
   Zrcadlové sklo Ano

   Parametry produktu

   Kód17550