Sidas Cushion Universal sportovní vložky do bot

Popis zboží : Sidas Conformable Cushion. Nejlepším poměr užitných vlastností a ceny, který splňuje veškeré požadavky na zdravotní a komfortní vložku Jedná se o základní řadu anatomicky tvarovaných ...
Celý popis níže

490 Kč660 Kč

Skladem

Vyberte barvu

  Vyberte velikost

  Počet kusů

  Popis zboží : Sidas Conformable Cushion. Nejlepším poměr užitných vlastností a ceny, který splňuje veškeré požadavky na zdravotní a komfortní vložku Jedná se o základní řadu anatomicky tvarovaných vložek zajišťující komfort a stabilitu. Tyto vložky se hodí především pro chodidla s vysokou klenbou.

  Francouzská firma SIDAS si od roku 1975 vybudovala přední mezinárodní postavení v oblasti přizpůsobování vložek do sportovní obuvi s vložkami Conform´able a v lékařském sektoru vložkami Podiatech. Tato firma zároveň vlastní 27 patentů a 83 mezinárodních obchodních značek a spolupracuje se sportovci a odborníky výrobců sportovní obuvi (např. Atomic) a dále také značkou Thermic, která se zabývá vyhříváním do bot bot.

  Vložky Conform´able představují komplexní řešení pro prevenci přetěžování deformit nohou a pro celkově pohodlnou chůzi a sportovní aktivity. Konstrukce jednotlivých typů vložek je přizpůsobena biomechanice daného pohybu.

  \"\"

  Parametry produktu

  Kód14689
  Značka: Sidas
  PohlavíUnisex