Skivo Olympia běžecký stoupací vosk 40g

Běžecký stoupací vosk pro zajištění dobrého odrazu a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při různých teplotách. Druhy a rozsah použití: ČERVENÝ:  při teplotě 0°C a vyšší  - jemnozrnný sníh / nesmí projít oblevou - Dělení vosků je jednoduché: čím teplejší barva, tím vyšší teploty. ...
Celý popis níže

115 Kč

Skladem

Vyberte barvu

Velikost

Počet kusů

Běžecký stoupací vosk pro zajištění dobrého odrazu a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při různých teplotách.

Druhy a rozsah použití:
ČERVENÝ:  při teplotě 0°C a vyšší  - jemnozrnný sníh / nesmí projít oblevou
- Dělení vosků je jednoduché: čím teplejší barva, tím vyšší teploty. Skivo červený proto mažeme v podmínkách nad nulou. Je perfektní ve chvílích, kdy se otepluje po vydatném sněžení a sníh ještě nestihl přemrznout.

FIALOVÝ:  při teplotě -2°C až +2°C  - jemnozrnný sníh
- Teploty okolo nuly představují pro lyžaře běžce noční můru. Bohužel se s nimi v zimě setkáváme čím dál častěji. Nenechte se počasím zahnat do kouta. Fialové Skivo je v těchto podmínkách správnou volbou.

MODRÝ:  při teplotě 0°C až -5°C  - jemnozrnný sníh
- Tuhý modrý je základem výbavy každého lyžaře. V mrazivých podmínkách se cítí jako doma. Výborně poslouží také coby podklad pod měkčí vosky do vyšších teplot, které pak déle vydrží.

ZELENÝ:  při teplotě -3°C až -10°C  - jemnozrnný sníh
- Nejtvrdší vosk určený pro velmi studené sněhy, kdy teploty vzduchu nestoupají nad -5 °C. Po zažehlení ho můžete použít jako základ, gumu či takzvaný grund.

Obsah 40 g

Návod k použití: vosk aplikujte na vyčištěnou skluznici zbavenou zbytků vosků a nečistot. Pro zvýšení absorpce vosku před voskováním skluznici přeleštěte - otevřete kartáčem Skivo. Vosk naneste na odrazovou zónu a rozetřete pomocí korku. Vosk se nanáší v několika vrstvách (3 - 6). Odolnost a trvanlivost voskování se zvyšuje s počtem nanesených vrstev. Na závěr skluznici přeleštěte utěrkou Skivo. Vosky je možné také zažehlit (postup zažehlování naleznete u výrobku Skivo Parafín). Zažehlení vosků výrazně prodlužuje odolnost a trvanlivost vosku na skluznici.

Parametry produktu

Kód14536
Značka: Skivo