Skivo Olympia běžecký stoupací vosk 40g

Běžecký stoupací vosk pro zajiště ...
Celý popis níže

99 Kč

Skladem

Vyberte barvu

Vyberte velikost

  Počet kusů

  Běžecký stoupací vosk pro zajištění dobrého odrazu a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při různých teplotách.

  Druhy a rozsah použití:
  ČERVENÝ:  při teplotě 0°C a vyšší  - jemnozrnný sníh / nesmí projít oblevou
  - Dělení vosků je jednoduché: čím teplejší barva, tím vyšší teploty. Skivo červený proto mažeme v podmínkách nad nulou. Je perfektní ve chvílích, kdy se otepluje po vydatném sněžení a sníh ještě nestihl přemrznout.

  FIALOVÝ:  při teplotě -2°C až +2°C  - jemnozrnný sníh
  - Teploty okolo nuly představují pro lyžaře běžce noční můru. Bohužel se s nimi v zimě setkáváme čím dál častěji. Nenechte se počasím zahnat do kouta. Fialové Skivo je v těchto podmínkách správnou volbou.

  MODRÝ:  při teplotě 0°C až -5°C  - jemnozrnný sníh
  - Tuhý modrý je základem výbavy každého lyžaře. V mrazivých podmínkách se cítí jako doma. Výborně poslouží také coby podklad pod měkčí vosky do vyšších teplot, které pak déle vydrží.

  ZELENÝ:  při teplotě -3°C až -10°C  - jemnozrnný sníh
  - Nejtvrdší vosk určený pro velmi studené sněhy, kdy teploty vzduchu nestoupají nad -5 °C. Po zažehlení ho můžete použít jako základ, gumu či takzvaný grund.

  Obsah 40 g

  Návod k použití: vosk aplikujte na vyčištěnou skluznici zbavenou zbytků vosků a nečistot. Pro zvýšení absorpce vosku před voskováním skluznici přeleštěte - otevřete kartáčem Skivo. Vosk naneste na odrazovou zónu a rozetřete pomocí korku. Vosk se nanáší v několika vrstvách (3 - 6). Odolnost a trvanlivost voskování se zvyšuje s počtem nanesených vrstev. Na závěr skluznici přeleštěte utěrkou Skivo. Vosky je možné také zažehlit (postup zažehlování naleznete u výrobku Skivo Parafín). Zažehlení vosků výrazně prodlužuje odolnost a trvanlivost vosku na skluznici.

  Parametry produktu

  Kód14536
  Značka: Skivo